Facebook Google+ Twitter

„Lato Zet i Dwójki” 77 Bombay Street po raz pierwszy w Polsce

Dziś od godziny 20 będzie w końcu można posłuchać szwajcarskiej grupy na żywo.

Trasa promocyjna 77 Bombay Street rozpocznie się dzisiaj w Warszawie w ramach "Wianków na Wisłą". TVP wyemituje retransmisję z koncertu o godzinie 23.05. Jednak wstęp zarówno na ten, jak inne koncerty grupy, jest za darmo, więc warto się wybrać osobiście. Konferansjerzy, którzy poprowadzą całą imprezę, to Agnieszka Szulim, Mateusz Szymkowiak z Dwójki oraz Rafał Olejniczak, redaktor naczelny Radia ZET.

Kolejne koncerty 77 Bombay Street w ramach „Lata Zet i Dwójki” odbędą się 29 lipca w Łodzi, 19 sierpnia w Bydgoszczy i 26 sierpnia w Uniejowie. Wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny.

A oto jak bawił się zespół podczas trasy promocyjnej po Holandii. Jak widać, czterej bracia są bardzo otwarci i wykorzystują każdą możliwą okazję do grania:Debiutancka płyta zespołu "Up in the sky" jest od maja do kupienia w polskich sklepach. Obecnie jednak grupa pracuje już nad swoim drugim albumem, który ukaże się w Szwajcarii już na jesieni tego roku. Również nowe piosenki zapowiadają się bardzo interesująco:

Zobacz film

Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.