Facebook Google+ Twitter

Łatwe ciacho z mikrofalówki poleca Delecta

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-07-08 11:12

Delecta wprowadza na rynek Łatwe ciacho - pierwsze na polskim rynku ciastko do kubka, które można upiec w mikrofalówce w zaledwie 1 minutę. Asortyment obejmuje trzypopularne smaki: czekoladowy, karmelowy oraz z płatkami czekolady.

Zawartość opakowania Łatwego ciacha należy energicznie wymieszać w kubku z 6. łyżeczkami zimnej wody, wstawić do mikrofalówki i podgrzewać przez ok. 1 minutę. Po wystudzeniu Łatwe ciacho jest gotowe do spożycia. To szybki i pewny sposób na jednoporcjową, słodką przekąskę w dowolnej chwili dnia w domu, w pracy czy na wyjeździe.

Upieczone ciastko zawiera tylko 15,4 g cukrów i stanowi doskonałe źródło błonnika. To świetna alternatywa dla popularnych deserów, wafelków czy ciasteczek.

Łatwe ciacho Delecta jest dostępne w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji od 24.06.2014 roku w sugerowanej cenie detalicznej ok. 1,85 zł. Wprowadzeniu produktu będą towarzyszyć działania prosprzedażowe w sklepach.

Producent: Rieber Foods Polska S.A. (www.delecta.pl)
Produkt: Łatwe ciacho smak czekoladowy (50 g), Łatwe ciacho z płatkami czekolady (50 g), Łatwe ciacho smak karmelowy (50 g)
Cena det.: 1,85 zł
W sprzedaży od: 24.06.2014 r.
(Agnieszka Rudek)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.