Facebook Google+ Twitter

Lavoholics - Nie ma emocji nie ma rapu (official video)

„Nie ma emocji nie ma rapu” to pierwsza muzyczna produkcja Lavoholics i efekt międzykontynentalnej współpracy Patr00, Pitera, Proceente, Spinache, Reno, Mielzky’ego i Franka Nino. Utwór otwiera płytę Miodową z epickiej składanki Aloha 40%.

„Nie ma emocji nie ma rapu” to pierwsza muzyczna produkcja Lavoholics i efekt międzykontynentalnej współpracy Patr00, Pitera, Proceente, Spinache, Reno, Mielzky’ego i Franka Nino. Utwór otwiera płytę Miodową z epickiej składanki Aloha 40% wydanej przez Aloha Entertainment i zwiastuje pierwszy koncert w siedmioletniej historii Ortega Cartel.

16 grudnia w warszawskim Palladium na jedynym koncercie wystąpią: Patr00, Piter, Spinache, Reno, Proceente, Mielzky oraz zaproszeni przez nich goście. Koncert jest podziękowaniem dla publiczności za wsparcie, jakiego udzieliła mieszkającym w Montrealu członkom Ortega Cartel.

Historia Lavoholics

Lavoholics
to artyści oraz publiczność połączeni miłością do muzyki. Wspólna praca Spinache, Reno, Proceente i Mielzky’ego
rozpoczęła się od gościnnego występu na płycie „Lavorama”
Ortega Cartel (2009 Asfalt Records). Ortega Cartel to Patr00 i Piter, którzy mieszkają w Montealu, gdzie tworzą muzykę i obrazy wideo. Z inicjatywy Pawła „Spinache” Grabowskiego 22 kwietnia w Łodzi odbył się koncert LavoholicsŸ, na którym fani po raz pierwszy na żywo usłyszeli utwory z płyty „Lavorama”.
Spinache w kulminacyjnym momencie koncertu zadzwonił do Patr00 - skandująca publiczność domagała się kolejnych produkcji od Ortega Cartel oraz pierwszego koncertu w 8-letniej historii tego zespołu. Na fali wydarzenia powstał ruch społeczny. Coraz liczniejsza grupa fanów zaczęła identyfikować się z działaniami Lavoholików oraz wspólnie zachęcać
Patr00 i Pitera do zagrania koncertu w Polsce i wydania kolejnych produkcji muzycznych. Artyści występujący w Łodzi: Spinache (Łódź), Reno (Łódź), Proceente (Warszawa) i Mielzky (Sopot), poznali się na próbie, dzień przed koncertem. Pochodzą z różnych miast i mają różne doświadczenia muzyczne wyniesione z solowej twórczości.Rap: Proceente, Spinache, PiterPits, Patr00, Reno, Mielzky
Refren: Frank Nino
Muzyka: Patr00
Wideo: The New Black / New Boat / Sixteen Pads

Premiera ALOHA 40% 3 grudnia w dobrych sklepach muzycznych oraz na AlohaSklep

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.