LE: Gaziantepspor - Legia Warszawa 0:1. Relacja live w W24. Zapis

Legia Warszawa wygrała z Gaziantepsporem Kulubu 1:0 w III rundzie el. Ligi Europy. Faworytem wydawali się gospodarze, których wspierała fanatyczna publiczność. Legia pokazała jednak charakter i zasłużenie wygrała. Zapraszamy do zapoznania się z zapisem relacji live.

Wkrótce obszerne podsumowanie spotkania tylko dla czytelników W24!

92. min - KONIEC!!! LEGIA wygrywa na wyjeździe z Gaziantepsporem 1-0!!! Lepszego wyniku Maciej Skorża chyba nie mogł sobie wymarzyć!!!

91. min - Gra toczy się daleko od bramki Skaby. Oto właśnie chodzi Skorży. Legioniści zebrali resztki sił i stosują pressing.

90. min - Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Kontra w wykonaniu Radovica i nieładny faul obrońcy Gaziantepsporu. Legionistą wcale się nie spieszy z wykonaniem stałego fragmentu gry... Ale czy kogoś to martwi w tym momencie?

88. min - Ostatnia roszada Macieja Skorży. Schodzi wycieńczony Ljuboja, który niespecjalnie się spieszy z opuszczeniem murawy. W tym momencie i przy takim wyniku, w zupełności wybaczamy legionistom "delikatną" grę na czas. Na boisku witamy Michała Żyro.

87. min - Legia już nie kalkuluję... Cała drużyna broni się niemal we własnym polu karnym.

86. min - Jeszcze kilka minut... - zdaje się krzyczeć Maciej Skorża.

84. min - Kibice gospodarzy chyba powoli przestają wierzyć w sukces, bo kompletnie zamilkli. W Gaziantep rządzą w tej chwili fani Legii!!!

82. min - Gospodarze domagają się karnego! Sędzie nie reaguje, a Marcin Komorowski wybija piłkę na korner!

80. min - Ljuboja bardzo sprytnie się zachował i wywalczył rzut rożny. Oto właśnie chodzi! Legia musi teraz grać jak najdalej od własnego pola karnego.

78. min - Manu dostojnym krokiem opuszcza plac gry. W jego miejsce wchodzi Janusz Gol. Trener Legii wyraźnie wzmacnia defensywę.

77. min - Na boisku leży Marcin Komorowski. Nie obejdzie się bez pomocy sztabu medycznego.

76. min - Tylko kwadrans do końca! Gaziantepspor coraz wścieklej atakuję, ale Legia musi to wytrzymać!!!

75. min - Sosa!!! W ostatniej chwili piłkę spod nóg, wybija mu popularny "Żewłak"!

73. min - Michał Żewłakow zachowuje się teraz jak profesor. Były reprezentant Polski dyryguje całą drużyną i dba, aby zachowane zostały prawidłowe odległości miedzy formacjami Legii.

72. min - Wagner podaje z lewej strony boiska, ale piłka mija wszystkich zawodników i opuszcza plac gry.