Facebook Google+ Twitter

Le Guess Who? ogłasza premierowy występ Binkbeats

Festiwal w Utrechcie jest prawdziwym szaleństwem dla poszukujących nowości festiwalowych nomadów - Gira kieruje jedną ze scen, Austin Psych kolejną, jest pełna doba dronów, a obok wielcy artyści i właśnie ogłoszone Binkbeats.

 / Fot. BinkLineupem Le Guess Who zajmę się z przyjemnością w najbliższych tygodniach, rozkładając go na dni, tematy, motywy, kawałki, estetyki. Tymczasem dzisiaj do przepysznego lineupu, który ucieszy najbardziej wprawione i przyzwyczajone do festiwalowych wypraw uszy, dołączył fenomenalny i zjawiskowy artysta Binkbeats, który podczas Le Guess Who zaprezentuje się na żywo po raz pierwszy.

Ten chłopak osiągnął chyba najwyższy znany mi poziom muzycznego geekostwaJego kowery elektronicznych szlagierów (tych z naszej ulubionej półki, czyli Aphex Twina, czy Flying Lotus) są wykonane na całej masie akustycznych, analogicznych instrumentów. Absolwent królewskiego konserwatorium budował swoje "Beats Unraveled" z użyciem wibrafonów, guzengów, najróżniejszych perkusjonaliów czy maszyn do pisania, wreszcie uroczego głosu.

Nic dziwnego, że sięgnął po niego Boiler Room.

A więc 22 listopada na Le Guess Who? Binkbeats zaprezentuje się po raz pierwszy szerokiej publiczności w swoim rodzinnym mieście, Utrechcie.

Więcej o Le Guess Who? http://www.leguesswho.com/ a ja nie omieszkam przeanalizować niedługo programu już nam znanego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.