LE: Legia zremisowała ze Spartakiem 2:2. Zapis relacji live

Legia Warszawa zremisowała z drużyną Spartaka Moskwa 2:2 w spotkaniu el. IV rundy Ligi Europy. Obie bramki dla gospodarzy strzelił Radović. Natomiast dla gości dwukrotnie trafił Ari. Rewanż już za tydzień na stadionie Łużniki w Moskwie.

94. min - Koniec meczu. Legia zagrała bardzo dobrze, Legia strzeliła dwie bramki, wreszcie Legia nie przegrała, ale to Spartak wyjeżdża z Warszawy z korzystnym wynikiem.

93. min - Michał Żyro za Manu na ostatnie sekundy spotkania.

92. min - Jeden z ostatnich zrywów Legii... Ljuboja do Janusza Gola, ale ten niestety gola nie strzelił.

90. min - Cztery minuty doliczone do drugiej połowy spotkania. Jeszcze jeden atak gości.

89. min - Kolejna żółta kartka... Tym razem ukarany przez arbitra został Danijel Ljuboja.

Zobacz zdjęcia (autorstwa Piotra Galasa) z meczu.

88. min - Dobra gra w defensywie gości. Dykan rozpoczyna grę z piątego metra.

87. min - Rzut rożny dla Legii...

86. min - Głupie zachowanie Radovica, który fauluję w jednego z obrońców Spartaka. Za to zagranie Serb otrzymuję żółty kartonik i przez to nie zagra w rewanżu.

85. min - Walery Karpin jest bardzo niezadowolony z postawy swoich podopiecznych w ostatnich minutach.

83. min - Dykan ratuję gości przed utratą trzeciej bramki. Główkował Janusz Gol, a dośrodkowywał nie kto inny jak Danijel Ljuboja. "Wojskowych" jak najbardziej stać jeszcze na zwycięską bramkę w tym meczu.

81. min - Mogło i powinno być 3:2 dla Legii. Ljuboja dograł z końcowej linii do Kucharczyka, ale reprezentant Polski strzelił niecelnie.

79. min - Ostatnia zmiana w drużynie gości. De Zeeuw już odpoczywa na ławce rezerwowych. Swoją szansę otrzymał Gruzin Ananidze.

78. min - W odpowiedzi kontratakuję Spartak. Kombarov dośrodkowuję w pole karne... Skaba zmienia lot futbolówki i tylko dzięki temu, Ari nie strzela swojej trzeciej bramki w tym meczu.

76. min - Ofensywna akcja Legii. Z piłką rozpędza się Radovic, ale Serb nie zrozumiał się z Ljuboją i nic nie wyszło z tej akcji.

75. min - Kwadrans do końca meczu. Wawrzyniak zaczyna grę z autu.

74. min - Przepychanki w polu karnym Legii. Sędzia z Wysp Brytyjskich uspokaja piłkarzy obu drużyn.

72. min - Spartak wciąż w natarciu. Piłkarze Karpina wyraźnie mają "ochotę" wygrać na Pepsi Arenie. Skaba ratuję gości przed utratą kolejnej bramki!