Facebook Google+ Twitter

Le Pen sprzedaje samochody

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-04-30 20:41

W internecie można nabyć samochód z kuloodpornymi szybami, którym jeździł do niedawna Jean-Marie Le Pen. Francuski Front Narodowy wystawił auto na licytację na portalu eBay ze względu na trudności finansowe i wysokie zadłużenie tej partii. Pojazd ma niecałe 140 tysięcy kilometrów przebiegu.

Front Narodowy liczy na to, że wzmocniony i lekko opancerzony Peugeot 605 wzbudzi zainteresowanie kolekcjonerów. W ogłoszeniu wyraźnie podkreśla się, że nacjonalistyczny polityk francuski jeździł nim niemal codziennie od roku 1992 i że używał go jeszcze podczas ostatniej kampanii wyborczej w roku 2007.

Gdy samochód pojawił się po raz pierwszy w internecie z ceną wywoławczą w wysokości jednego euro, licytacja doszła najpierw do sumy 13 tysięcy euro. Potem - prawdopodobnie za sprawą żartownisiów - pojawiły się absurdalne propozycje sięgające nawet 10 milionów euro. Front Narodowy postanowił wycofać się ze sprzedaży.
Po kilku godzinach samochód został ponownie poddany licytacji, jednakże bardzo szybko cena wzrosła znowu do tej niebotycznej sumy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.