LE: Śląsk Wrocław zremisował z Lokomotivem Sofia. Relacja live w W24

Po wyeliminowaniu Dundee United, kolejnym rywalem Śląska w LE był Lokomotiv Sofia. Bułgarzy to czterokrotni mistrzowie kraju. Do Wrocławia przyjechali po korzystny wynik i grając bardzo agresywnie, osiągnęli swój cel. Śląsk powinien ten mecz wygrać, ale zdecydowanie zabrakło dzisiaj skuteczności. Przeprowadziliśmy relację live z tego spotkania.

Sonda

Czy Śląsk wyeliminuje Lokomotiw Sofia?

Podsumowanie: Gospodarze przeważali w dzisiejszym meczu. Momentami nawet miażdżyli rywali, którzy w drugiej odsłonie meczu tylko kilkakrotnie gościli pod bramką Kelemena. Niestety trener Lenczyk, powinien mieć pretensje odnoszące się do skuteczności zawodników, która pozostawiła dzisiaj wiele do życzenia. Goście osiągnęli swój cel, czyli nie przegrali we Wrocławiu. Jednak z taką grą jak dzisiaj, za tydzień to Śląsk znów będzie faworytem. Na obszerniejsze podsumowanie meczu, zapraszamy wkrótce. Polecamy także wieczorną relację z meczu Gaziantepspor - Legia. Początek o godzinie 20!

95. min - Koniec meczu!!! Śląsk Wrocław tylko zremisował z Lokomotivem Sofia. Szkoda, bo "nasi", z przebiegu meczu powinni wygrać różnicą kilku bramek!!!

94. min - Lokomotiv Sofia już bardzo blisko upragnionego remisu.

93. min - Dobra piłka Mili do Dudka, ten do Elsnera i... strata. Sekundy pozostają do końca meczu.

92. min - - Pietrasiak wyprowadza piłkę. Stoper Śląska częściej gra dzisiaj jako rozgrywający. To też bardzo wymowne...

90. min - Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Sędzia dolicza 4 minuty.

88. min - "Żółto" zrobiło się na murawie. Pisarov i Spahic ukarani kartkami za niesportowe zachowanie. Słuszna decyzja arbitra. A Śląsk ma coraz mniej czasu, żeby strzelić bramkę w tym meczu i zapewnić sobie chociaż minimalną zaliczkę przed rewanżem.

86. min - Niespodziewanie błąd gospodarzy, który kończy się kornerem dla Lokomotivu. Na szczęście, nic groźnego z tego nie wyszło.

84. min - Gospodarze zaczynają się spieszyć. Jak wiemy pośpiech wywołuje tylko niedokładność i tak właśnie było w tej sytuacji. Słabe zagranie Gancarczyka.

83. min - Gancarczyk już na boisku. Sobota odpoczywa poza nim.

81. min - Kibice zachęcają Śląsk do walki: "Grać na całego i walczyć do upadłego!" - słyszymy z trybun.

79. min - Goście pomyśleli, że skoro Śląsk sam nie jest w stanie pokonać ich bramkarza, to może oni pomogą wrocławianom. Ale nawet fatalny błąd obrony gości i strzał z kilku metrów, nie wystarczą i ciągle mamy 0-0.

78. min - Waldemar Sobota pada w polu karnym, ale niestety nie po faulu. Zawodnik przewrócił się o... piłkę.

77. min - Orest Lenczyk przed meczem mówił, że nie chce stracić w dzisiejszym meczu bramki. To na razie udaje się zrealizować, ale coś strzelić też by wypadało przed rewanżem w Sofii...