Facebook Google+ Twitter

Leapai na deskach. Johnson dla Adamka?

Były pretendent do tytułu mistrza świata wszechwag Kevin Johnson zakończył marzenia Alexa Leapaia o dołączeniu do światowej czołówki. Ambitny zawodnik z Samoa został znokautowany przed własną publiką podczas gali w Ascot.

Niezwykle popularny na antypodach Leapai przekonał do siebie kibiców agresywnym stylem walki i nokautowaniem kolejnych niezłej klasy rywali. Pomimo przeciętnego początku zawodowej kariery udało mu się odbudować swoją pozycję w rankingach m.in dzięki zwycięstwom nad Travisem Walkerem i Owenem Beckiem. Walka z Johnsonem miała otworzyć drzwi do pojedynków o prestiżowe pasy i wielkie pieniądze, Amerykanin okazał się jednak przeszkodą nie do przeskoczenia i łatwo kontrolował przebieg pojedynku. W każdej rundzie pokazywał lepsze wyszkolenie techniczne i bez problemu punktował rywala. Samoańczyk już na półmetku miał poważne problemy kondycyjne i ostatecznie przegrał przez techniczny nokaut w dziewiątej rundzie.

Dla Johnsona była to czwarta wygrana walka od czasu porażki z rąk Witalija Kliczko. Teraz jest wymieniany jako jeden z potencjalnych rywali Tomasza Adamka, który ma powrócić podczas czerwcowej gali w Newark.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Być może ma Pan rację. Ale... Johnson to świetny technik wykorzystujący doskonale swój ogromny zasięg ramion. Do tego jest szybki i bardzo mobilny w ringu. Adamkowi tacy zawodnicy nie leżą. Miał spore problemy z Cunninghamem i przeciętnym Estradą. Johnson to bokser znacznie lepszy od Estrady. To by była dość trudna walka dla Adamka i myślę, że po ostrym laniu od Kliczki lepiej by zrobił dobierając słabszego rywala. Może Mike Mollo? Dobry rekord i znany z walki z Gołotą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No, z Adamkiem nie uda mu się tak gładko!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.