Facebook Google+ Twitter

Łeba - Żarnowiec - Puck, szlakiem żywiołów

Powietrze i woda, dla jednych idealne warunki do wypoczynku, dla innych źródło energii. Człowiek potrzebuje energii, rozszczepił nawet atom, by zaspokoić swoje rosnące potrzeby. Czy możemy korzystać z tych źródeł nie niszcząc nic? Zapraszam do oglądania.

1 z 22 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Łeba, wiatr od morza bywa nieznośnie porwisty. Fot.Sławomir Żylak
Łeba, wiatr od morza bywa nieznośnie porwisty. Fot.Sławomir Żylak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (39):

Sortuj komentarze:

Beato - ja tylko starałem się przedstawić mój sposób widzenia, postrzegania świata, tego jak patrzę na świat przykładając aparat do oka :) Nie chciałem by zabrzmiało to jak obrona przed atakami. Nie odbieram uwag krytycznych jako ataki a każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie. Chciałem tylko pokazać że inaczej nie znaczy źle

Oczywiście Twój komentarz poniekąd skłonił mnie do tego. Uwierz mi, że mnie na prawdę ciężko dotknąć krytykując moje prace :)) Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Maciek - spoko, ja tylko chciałem rzucić troszkę "swojej filozofii" do zdjęć - nic więcej :) i życzyłbym sobie aby tacy ludzie jak tu komentowali (nie tylko moje) foty na innych portalach :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Natalia - powiem tak: to Ty jesteś, jako przedstawicielka Kobiet, specjalistką od kokietowania, więc wierzę Ci na słowo, że to robię - choć nie mam o tym bladego pojęcia :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Beata - wierz mi, że akurat jestem daleki od tego by poprzewracało mi się w głowie. Wiele już wiem ale jeszcze więcej zostało mi do nauki. Nie uważam, że robię jakieś rewelacyjne fotki ale zawsze staram się pokazać nawet zwykłe rzeczy tak aby 100% turysta z telefonem komórkowym nie zrobił podobnego ujęcia. Co do ukośnych kadrów: spróbuj kiedyś na plaży wykonać zdjęcie pokazujące piasek, niebo i ew wodę - bez ludzi, drzew, wyrzuconych przez wodę śmieci itp. - wierz mi, że to co uzyskasz będzie mało wartościowe. Nie zrozum mnie źle - ja nie uważam wcale, że skośny kadr jest rozwiązaniem takiego problemu. Po prostu chciałem pokazać jakoś ten ogrom piachu, tam na prawdę nie ma nic innego. Tradycyjne ujęcie tematu wydało mi się strasznie nudne i nieciekawe. Po stworzeniu skosów kadr nabrał odrobiny dynamizmu co spowodowało, że spodobał mi się (nie rzuca na kolana - wiem). Tradycyjny Kowalski nawet nie pomyśli że mógłby użyć skosów dla lepszego wypełnienia kadru fotografowanym przedmiotem. A co by nie mówić po skośie jest więcej "piasku" niż gdyby kadrować tradycyjnie (pion - poziom)
Co do wyrzutni - każdy turysta fotografuje wyrzutnię - dla mnie ten obiekt wydał się mało ciekawy fotograficznie i jak w przypadku cukrowni (chodziłem tam przeszło godzinę i nie mogłem wypatrzeć niczego godnego uwagi) musiałbym tam trochę czasu poświęcić a tego akurat mi brakowało.

Maciek - niestety nie mam wpływu na to, że fotki otwierają się w tak małych rozmiarach - panoramy w szczególności. Jeżeli chciałbyś ją zobaczyć w pełnym rozmiarze zapraszam tu: http://fotogalerie.pl/fotka/2741901192994134s1,stolo,....htm

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 29.10.2007 21:35

Rewelacyjne ! +++

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nieźle buja :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) Cudne zdjęcia :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

piękne;-)+

Komentarz został ukrytyrozwiń

Eee tam... Kokietujesz, Sławek ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

no nie powiem że nie jest mi miło ale bez przesady :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.