Facebook Google+ Twitter

Łeba: Zderzenie na przejeździe kolejowym

29 czerwca przed godziną 14 doszło do zderzenia trzech pojazdów na przejeździe kolejowym w Łebie przy ulicy Kościuszki. Na szczęście skończyło się jedynie na ogólnych potłuczeniach osób biorących udział w zdarzeniu.

Łeba: Zderzenie na przejeździe kolejowym / Fot. Mateusz RogalaOkoło 14 doszło do zderzenia trzech pojazdów na przejeździe kolejowym w Łebie. Z nieoficjalnych informacji dowiedzieliśmy się, że kierowca terenowego Jeepa nie zdążył wyhamować przed VW Passatem, który zatrzymał się przed znakiem STOP. Uderzenie było tak silne, że VW został przepchany jeszcze parę metrów i uderzył w Forda Transita. Niestety cały tył Passata został doszczętnie zniszczony. Całe szczęście, że w aucie podróżowały tylko dwie osoby. Doznały one ogólnych potłuczeń.

Łeba: Zderzenie na przejeździe kolejowym / Fot. Mateusz RogalaNa miejsce wysłano zespół pogotowia ratunkowego, jeden zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Łebie, drugi zastęp z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Lęborku oraz dwa radiowozy policji. Przez kilkadziesiąt minut główna droga wjazdowa do miasta była zamknięta - policja zorganizowała objazd.

Więcej zdjęć: www.Remiza.com.pl

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.