Facebook Google+ Twitter

Lębork: Kolizja na skrzyżowaniu Czołgistów - Armii Krajowej

Wczoraj wieczorem, około godziny 19.30, doszło do groźnej kolizji trzech samochodów osobowych w Lęborku na skrzyżowaniu ulic Czołgistów z Armii Krajowej. Jedna osoba została poszkodowana.

 / Fot. Mateusz RogalaNa miejsce zdarzenia natychmiast przybyły służby ratunkowe - pogotowie ratunkowe, policja oraz zastęp GBArt z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Lęborku. Strażacy wraz z funkcjonariuszami policji zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz pomogli ratownikom medycznym ewakuować z pojazdu na deskę ortopedyczną jednego z kierowców pechowego samochodu osobowego.

Prawdopodobnym sprawcą kolizji jest kierowca forda Mondeo, który jadąc ul. Czołgistów na skrzyżowaniu z ulicą Armii Krajowej wymusił pierwszeństwo przed oplem Corsą i uderzył w auto. Opel siłą rozpędu uderzył w trzecie auto - audi.

 / Fot. Mateusz Rogala- Poszkodowany to kierowca opla, który z urazem kręgosłupa trafił do lęborskiego szpitala - mówi mł. asp. Daniel Pańczyszyn z KPP w Lęborku. Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi - dodaje.

Wstępnie za winnego uznano 27-letniego kierowcę forda, mieszkańca Cewic. Mężczyzna stanie przed sądem. Odpowie za wymuszenie pierwszeństwa w wyniku, którego doszło do uszkodzenia ciała, co w polskim prawie zagrożone jest karą do 3 lat więzienia.

Informacje uzupełnione na podstawie relacji Głosu Pomorza. Więcej w Polskim Serwisie Pożarniczym - Remiza.com.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.