Facebook Google+ Twitter

Lębork: Pożar w domu jednorodzinnym

2 grudnia około godziny 11:50, oficer dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania otrzymał zgłoszenie o pożarze, który wybuchł w domu jednorodzinnym przy ul. Spółdzielczej w Lęborku.

 / Fot. Mateusz RogalaPrzed południem oficer dyżurny PSK, przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lęborku otrzymał zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego w Lęborku przy ul. Spółdzielczej.

Na miejsce natychmiast zadysponowano siły i środki z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Lęborku. Dzięki szybkiej interwencji lęborskich strażaków pożar zdołano szybko i sprawnie ugasić za pomocą szybkiego natarcia. Następnie strażakom pozostało jedynie zabezpieczyć miejsce oraz przewietrzyć cały dom.

 / Fot. Mateusz Rogala- Spaleniu uległy drzwi wejściowe, a od wysokiej temperatury ucierpiał cały parter budynku - informuje st. kpt. Bogdan Madej - rzecznik prasowy KP PSP w Lęborku.

Prawdopodobną przyczyną tego pożaru było zaproszenie ognia (pozostawione w przedpokoju wiaderko z popiołem). Na szczęście nikogo nie było w domostwie w momencie powstania pożaru.

Więcej zdjęć w serwisie - Remiza.com.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.