Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19739 miejsce

Łebskie w „Łebskiej” cenie.

Łebskie piwo już do kupienia w obniżonych cenach w Łebie! W końcu ten popularny trunek, którego narodziny oglądaliśmy tak niedawno, zaledwie kilka miesięcy temu, można nabyć poniżej 4 zł, a w niektórych sklepach znacznie poniżej 4 zł.

Ta wiadomość na pewno ucieszy dość liczne grono fanów, jakich Łebskie zdążyło pozyskać dzięki swojemu wyszukanemu, nietuzinkowemu smaku, oraz wysokiej jakości piwa produkowanego tradycyjnymi metodami.
Najtaniej…
bo po 3,60 zł znaleźliśmy Łebskie w sklepie na ul. Westerplatte. W Delikatesach „Kochanowski” przy alei Świętego Jakuba Łebskie kupimy już po 3,69 zł, a w „Od i Do” przy rondzie obok dworca PKP po 3,89 zł. Naszym zdaniem jest to bardzo przyzwoita cena w porównaniu do jakości piwa jakie za nią otrzymujemy, jak na razie nie osiągalna u innych producentów piwa o jakości, czy walorach smakowych zbliżonych do Łebskiego.
Teraz, z nowymi cenami piwa, Łebskie ma duże szanse zagościć w „Łebskich” domach na co dzień jako wartościowy, pobudzający apetyt trunek wypijany rodzinnie po szklance do obiadu, czego mu życzymy bo naprawdę warto!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.