Facebook Google+ Twitter

Lecę do Werony

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2009-03-08 12:30

To sen czy jawa? Warszawa – Werona; Werona – Warszawa. „Pasażerowie... udający się do Werony proszeni są o zgłoszenie się do odprawy pasażerskiej w gate nr 2".

Pobudka

Sobota, za oknem noc a ja nie mogę spać. Jedyny dzień, w którym mogę poleniuchować dłużej. Przewracam się z boku na bok. W końcu ponownie zapadam w sen. Na równe nogi podrywa mnie dzwonek telefonu. No tak – nie wyłączyłam budzika. Po omacku sięgam do komórki, aby ją unieszkodliwić. Zerkam, która godzina. 5 rano! O nie, nie ma mowy, nie wstaję! Jednak ktoś jest bardzo uparty. ”Dzień dobry kochanie. Czy już jesteś gotowa? Za jakieś pół godziny będę u Ciebie i ruszamy”.

O matko! Zapomniałam. To przecież dzisiaj lecimy do Werony!

Czas na przygodę / Fot. Flickr.comSzybki prysznic, lekki makijaż (by nieco poważniej wyglądać) i mała kawka w międzyczasie. Wskakuję w seksowną kreację (a niech sobie panowie zerkają na moje piękne nóżki), zakładam buty, torebkę na ramię i gotowa jestem do wyjścia. I w samą porę, bo już taksówka podjeżdża. Na powitanie dostaję całusa od mojego mężczyzny siedzącego w środku, a potem słyszę jak mówi do taksówkarza (który zerka na nas z zaciekawieniem): „Prosimy na Okęcie ”.

Na lotnisku

Jesteśmy na miejscu. Lotnisko Okęcie. Wchodzimy do środka. Dosyć tłoczno. Pasażerowie niecierpliwie spoglądają na zegar. Może niektórzy z nich polecą tym samym samolotem co i my? Mamy jeszcze trochę czasu. Przyglądam się ludziom i zastanawiam, czy jeszcze oprócz mnie leci tu też ktoś pierwszy raz? Ogarnia mnie lekki niepokój. Nagle, wszystkie słyszane informacje o katastrofach lotniczych przelatują przez moją głowę. Patrzę na mojego towarzysza podróży, który widząc moją minę przytula mnie do siebie i szepcze cicho do ucha: „Nie martw się, wszystko będzie dobrze. Tę podróż zapamiętasz do końca życia”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.