Facebook Google+ Twitter

Lech Kaczyński: Nie zmienię swojego stosunku do rządu Tuska

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-10-16 19:16

Współpraca prezydenta z rządem będzie taka sama jak do tej pory - uważa Lech Kaczyński. Po powrocie ze szczytu Unii Europejskiej postawę rządu, a zwłaszcza MSZ, prezydent określił jako "niestandardową". Zapowiedział jednak, że mimo to nie zmieni swojego stosunku do rządu Donalda Tuska.

Lech Kaczyński powiedział, że tak jak do tej pory będzie przeciwstawiał się wprowadzeniu wizji "Polski liberalnej". Dodał, że jeśli chodzi o bieżącą współpracę, to przebiega ona bez zakłóceń. Prezydent podkreślił, że podpisuje dziennie kilkanaście dokumentów, na których widnieje również podpis Donalda Tuska.

Lech Kaczyński zwrócił też uwagę dziennikarzom, że wyolbrzymiają znaczenie wydarzeń ostatnich dni. Wprawdzie były one - jak się wyraził - "niestandardowe", jednak prezydent zapewnił, że zachowuje w tej sprawie spokój. Lech Kaczyński wyraził też nadzieję, że tego typu sytuacje nie powtórzą się. Polski prezydent już zapowiedział, że wybiera się na najbliższy szczyt Unii Europejskiej, zaplanowany na 11 grudnia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.