Facebook Google+ Twitter

"Lech Kaczyński odszedł w niewyjaśnionych okolicznościach" [Wideo]

W Kielcach otworzono ulicę imienia Lecha Kaczyńskiego. Na uroczystości pojawił się Jarosław Kaczyński, który zaznaczył, że wraz ze śmiercią jego brata, odeszło "zabieganie o znaczenie i godność Rzeczypospolitej". Prezes PiS odniósł się także do okoliczności katastrofy smoleńskiej.

Sonda

Czy zgadzasz się, że po śmierci Lecha Kaczyńskiego, nikt nie zabiega o znaczenie i godność RP na arenie międzynarodowej?

Prezes Jarosław Kaczyński na konferencji "Nowe porządki w Europie" / Fot. PAP/Bartłomiej Zborowski- Chciałem wyrazić swoją wdzięczność tym wszystkim, z panem prezydentem na czele, którzy przyczynili się do podjęcia tej decyzji. Pamięć Lecha Kaczyńskiego, prezydenta Rzeczypospolitej, to nie jest tylko sprawa tego, iż wspominamy kogoś, kto był głową polskiego państwa. To coś więcej. Lech Kaczyński swoją polityką, swoją postawą, przeszedł do polskiej historii jako ktoś, kto bronił podstaw Rzeczypospolitej, jej godności i siły. Bronił także tych wszystkich, którzy o Polskę walczyli - powiedział podczas uroczystości Jarosław Kaczyński.

Czytaj również: Jarosław Kaczyński przedstawił zarys programu PiS "Solidarne Państwo"

Prezes Prawa i Sprawiedliwości przypomniał także, że jego brat realizował odważną politykę zagraniczną, której celem było "budowania silnej pozycji Polski". Jarosław Kaczyński wspomniał także o okolicznościach katastrofy smoleńskiej. - Lech Kaczyński odszedł w niewyjaśnionych okolicznościach, a wraz z nim odeszła polityka zabiegania o znaczenie i godność Rzeczypospolitej - dodał prezes PiS podczas transmisji w tvn24.

Zobacz film --->

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (62):

Sortuj komentarze:

Szary Polak
  • Szary Polak
  • 19.12.2011 12:50

" polityka zabiegania o znaczenie i godność "??????
Raczej wetowania, obrażania się, podstawiania nogi i rozpychania się łokciami - tak to widzę !

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 15.12.2011 22:37

gratuluje moderatorom czujności
taki
SYN JANA NOWAKA 13.12.2011 21:57
to chyba jeden z was, SKORO go nie usuwacie.

rzadki okaz prymitywizmu

JESZCZE RAZ GRATULUJE WTYDAWCOM

Komentarz został ukrytyrozwiń
SYN JANA NOWAKA
  • SYN JANA NOWAKA
  • 13.12.2011 21:57

@ania z zielonego wzgórza. /wtorek 00:30/ Ale pierdo-lisz bzdury !!! Może piczka cię swędzi ? To się podrap a nie obrażaj SYNA JANA NOWAKA- człowieka szlachetnego i prawego. Synowi Jana Kaczzynski do jajec nie sięga. To ja wam powiadam, Ja - dawny myNaród ! @@ DAWNY INTERNOWANY - te ! Szkoda że cię wypuścili bo do psychiatryka teraz trafisz i tela ci z tego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
szary
  • szary
  • 13.12.2011 19:53

Trzeba było biedaczyska nie wysyłać na wyborczą pielgrzymkę.Chłopiny nie straciłbyś z oka a On na siłę nie lądował żeby Cię i partię zadowolić.

Komentarz został ukrytyrozwiń
doPiS
  • doPiS
  • 13.12.2011 14:33

Pan Kaczyński nie czuje dramatyzmu 13 XII 1981 r , jakoś stan wojenny go ominął [ w necie pisze ,że pomógł mu ojciec -komuch ] i z taką łatwością dziś bezcześci pamięć ówczesnych ofiar. Wykorzystuje dzień do doraźnych potrzeb politycznych. Jeśli on porównuje " suwerenność" za czasów ruska do dzisiejszej wolnej Polski , suwerennej to mam wrażenie ,że on oszalał . PiS rozpadł się na 5 partyjek i to jest pana wina panie Kaczyński ,swoją nieudolność nie musi pan przykrywać marszami.

Komentarz został ukrytyrozwiń
konio
  • konio
  • 13.12.2011 12:01

Sam Kaczyński jest nie do końca"wyjaśnioną okolicznością".

Komentarz został ukrytyrozwiń
byly internowany
  • byly internowany
  • 13.12.2011 10:42

Jak na tym forym smierdzi esbecja!!!Jedynym Prezydentem POLSKI w powojennej histori byl Sp .Pan profesor LECH KACZYNSKI. Prawdziwi Polacy to wiedza.Hanba jest to ze jest wymieniany wsrod takich jak :jaruzelski,bolek ,kwasniewski czy kolmuchowski.Jak i dlaczego musial zginac,to wiedza tylko kgb ,,wsi ,sb i pobratyncow Moskwy.Tak jak o prawdzie KATYNSKIEJ ta ciemna czesc Polakow przekonala sie po 70-ciu latach,tak o mordzie Smolenskim prawdy dowiedza sie dzieci tych ciemniakow co dzisaj drwia z tego MORDO.Przerazajace jest to ze w Naszym Kraju jest jeszcze tyle bolszewickiego robactwa!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
przazylem stan wojenny
  • przazylem stan wojenny
  • 13.12.2011 05:15

gdy 13 Grudnia nastal czas stanu wojennego Jarek siedzial u mamusi pod dachem o nic nie walczyl a teraz wielce organizuje marsze z ktorymi nie mial nic do czynienia pytam sie Jarek czemu nie organizowales marszow gdy byles u sterach wladzy a po drugie to twoj brat podpisal niekorzystny dla polski traktat lisbonski

Komentarz został ukrytyrozwiń
POLKA
  • POLKA
  • 13.12.2011 04:13

SYN JANA NOWAKA Wczoraj 23:56
rwij synku u Hansa szpargele
myj na zmywaku u Johna jednorazowe talerze i widelce
bo w tym twoja przyszłość
bu tu ukrywa się twój dobrobyt

Komentarz został ukrytyrozwiń
POLAK
  • POLAK
  • 13.12.2011 04:06

SYN JANA NOWAKA Wczoraj 23:56

U NIEMCA W SZPARAGACH (szpargelach) pracujesz,
czy U ANGOLA NA ZMYWAKU,
że nie wiesz, iż Pan Prezydent Kaczyński już jest bohaterem Polski?
i wiedz kmiotku, że
ani TY ani żadne inne PODOBNE ZERA TEGO NIE ZMIENIĄ.