Facebook Google+ Twitter

Lech Kaczyński zaprosił Donalda Tuska na szczyt społeczny

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-02-24 20:03

Prezydent Lech Kaczyński zaprosił premiera na zainicjowany przez siebie szczyt społeczny, poświęcony kryzysowi finansowemu. W spotkaniu w Pałacu Prezydenckim wezmą jutro udział przedstawiciele związków zawodowych, pracodawców, samorządowców, ekonomistów oraz delegacja rządowa - między innymi minister pracy Jolanta Fedak i Michał Boni.

Szef rządu zapowiedział, że skorzysta z zaproszenia, choć - jak podkreślił - jeszcze do niego nie dotarło. Zaznaczył jednak, że nawet jeśli otrzyma je godzinę przed szczytem, skorzysta z niego. W ubiegłym tygodniu prezydent na spotkaniu z mieszkańcami Dębicy tłumaczył, że na szczycie społecznym chce namawiać przedsiębiorców, związkowców, wybitnych teoretyków myśli ekonomicznej i szefów największych banków, do działań hamujących wzrost bezrobocia.

Na spotkanie w Pałacu Prezydenckim zaproszeni są między innymi szef NBP Sławomir Skrzypek, Henryka Bochniarz - prezydent Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych "Lewiatan", prezes Business Centre Club Marek Goliszewski oraz szefowie Solidarności i OPZZ Janusz Śniadek i Jan Guz.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.