Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

63525 miejsce

Lech Poznań - Juventus Turyn. Bakero ogłosił listę zawodników

Jose Mari Bakero, trener Lecha Poznań ogłosił kadrę na mecz Lecha z Juventusem w Lidze Europejskiej. Powołana osiemnastka, jest identyczna jak ta z meczu z Koroną Kielce, z ostatniej kolejki ligowej. Mecz już o godz. 21:05.

Zawodnicy Lecha Poznań trenują przed meczem z Juventusem Turyn. / Fot. PAP/Adam CiereszkoW składzie znalazł się tylko jeden napastnik, Artjoms Rudnevs. Pozostali snajperzy są kontuzjowani, a z Arturem Wichniarkiem klub rozwiązał kontrakt niecały miesiąc temu. W kadrze znalazł się jeden z bohaterów zwycięskiego pojedynku z Manchesterem City - młodziutki Mateusz Możdżeń. Wiadomo już także, w jakich strojach wybiegną obie drużyny na boisko w Poznaniu. Gospodarze zagrają w koszulkach w biało-niebieskie pasy, niebieskich spodenkach i białych getrach. Juventus Turyn wystąpi w jednolitych, białych strojach.

Mecz z Juventusem Turyn zostanie rozegrany w ramach 5. kolejki fazy grupowej Ligi Europejskiej. W pierwszym spotkaniu z Włochami, rozegranym w Turynie, poznaniacy zremisowali 3:3 po trzech trafieniach Rudnevsa. Obecnie zajmują pierwsze miejsce w grupie A i mają ogromne szanse na awans do fazy pucharowej. Promocję mogą zapewnić sobie na kolejkę przed końcem rozgrywek grupowych. Lech na pewno awansuje, jeśli wygra z Juventusem. W przypadku remisu mniejszego niż 3:3, zdecyduje wynik spotkania Manchester City - Red Bull Salzburg. Jeśli Anglicy pokonają gości, to Lech zapewni sobie awans. W przypadku przegranej z Juventusem, o wszystkim zdecyduje ostatnia kolejka, w której Lech pojedzie do Salzburga, a turyńczycy podejmą Manchester City.

Obcena sytuacja w grupie:

Lech Poznań 7 pkt 9-7
Manchester City 7 pkt 7-5
Juventus Turyn 4 pkt 5-5
Red Bull Salzburg 2 pkt 1-5

O pozycji w grupie decydują kolejno: punkty, mecze bezpośrednie, stosunek bramkowy, bramki strzelone, współczynnik UEFA.

Kadra Lecha Poznań na mecz z Juventusem Turyn:

Bramkarze: Krzysztof Kotorowski, Jasmin Burić
Obrońcy: Grzegorz Wojtkowiak, Marcin Kikut, Bartosz Bosacki, Manuel Arboleda, Marcin Kamiński, Ivan Djurdjević, Luis Henriquez, Seweryn Gancarczyk
Pomocnicy: Dimitrije Injac, Mateusz Możdżeń, Sergei Krivets, Sławomir Peszko, Jacek Kiełb, Semir Stilić, Jakub Wilk
Napastnik: Artjoms Rudnevs

Mecz Lech Poznań - Juventus Turyn rozpocznie się o godz. 21:05.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

dawidpaw
  • dawidpaw
  • 01.12.2010 19:30

i tak jestem za lechem i mam wiare i wiem ze dadza pokaz

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
  • tomek
  • 01.12.2010 19:08

grajcie dziś

Komentarz został ukrytyrozwiń
lechita
  • lechita
  • 01.12.2010 18:42

to prawda LECHOWI w lidze europejskiej nawet dobrze idzie ale co sie dzieje w ekstraklasie daleko od innych
LECH POZNAŃmusi wziasc sie w garsc bo inaczej to slabo bedzie z nim.
ale czy LECH wygra czy przegra to itak go lubie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
lechita
  • lechita
  • 01.12.2010 18:38

kocham lech bo przynajmniej 1 sie dostal do ligi europejskiej z polskich klubów

Komentarz został ukrytyrozwiń
kolczyk
  • kolczyk
  • 01.12.2010 18:15

lech w lidze ma promblemy według mnie powinień sie wziaść bo co w tym roku zajdą daleko w lidze europejskiej, a za rok co, nic, tak byc nie moze a wiec musimy wierzyc ze trener Bakero cos z tym zdziała a tak wogóle to ta zmiana trenela w tym czasie to kompletna głupota Bakero moze i jest dobry ale potrzebuje czasu zeby zobaczyć na ile stac zawodników a Zielinski juz to wiedział i Bakero teraz ino testuje zawodników. LECH jest dobry ale jest cienko w lidze a wiec powinien zaszaleć na najblizszym okienku tronsferowym!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
kazimierz wichura
  • kazimierz wichura
  • 01.12.2010 18:11

a w czym ci przeszkadza bakero, jest to normalny trener, a napastnika to naprawde lech powinien kupic, jakiegos z hiszpanii. ja ze szczecina ale kibicuje lechowi bo to jedyny polski klub w lidze europejskiej, stawiam 3-2 dla lecha, chociarz to prawie niemorzliwe, bardziej morzliwym wynikiem jest remis lub przegrana.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kolejorz
  • kolejorz
  • 01.12.2010 17:56

Całe szczęście że 3-Bamba jest kontuzjowany bo jeszcze by zagrał!!! Lach potrzebuje trenera a nie Bakera!

Komentarz został ukrytyrozwiń
kibic lech
  • kibic lech
  • 01.12.2010 16:59

do mateusz..... a kogo mial tam wstawic w 18 meczowej na pozycji napastnika??..maja tylko artjomsa, ten bamba w szitalu jest , chrapek kontuzja.... musi lech kogos kupic zima... bo na wiosne jesli dzis sie uda to bedzie trudno polaczyc lige+lige europy+pp.......tak wiec transfery kolejorzu. transfery.... ja obstawiam lech-juve 2-2

Komentarz został ukrytyrozwiń
lech poznał
  • lech poznał
  • 01.12.2010 16:58

http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101130/SPORT_NOZNA/916350351

http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101129/SPORT_NOZNA/964398998

http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101130/SPORT_NOZNA/675256393

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kibic
  • Kibic
  • 01.12.2010 16:55

Trzymam kciuki : ) Powodzenia : )