Lech Poznań przegrał z CSKA Moskwa

Lech Poznań, w meczu rozgrywanym na wyjeździe przegrał z moskiewskim CSKA Moskwa 1:2. Pierwszą połowę Lech chyba przespał.

Vagner Love (CSKA) i Manuel Arboleda z Lecha. / Fot. EPA/YURI KOCHETKOVGole dla moskiewskiego zespołu w pierwszej połowie strzelili Ałan Dzagojew (w 31. minucie) i Jurij Żyrkow (45. minuta). W drugiej połowie kontaktową bramkę, po pięknym wykonaniu rzutu wolnego, zdobył dla poznaniaków Semir Stilic. Mimo kilku dobrze skonstruowanych akcji i strzałów oddanych na bramkę rywali "Kolejorzowi" nie udało się wyrównać przed końcowym gwizdkiem portugalskiego sędziego.