20919 miejsce

Lech Poznań - Wisła Kraków 4:1. Kolejorz gromi Wisłę

• Źródło: Ekstraklasa.net
  • Data dodania: 2010-10-31 17:16

O godzinie 17 w Poznaniu rozpoczął się mecz piętnastej drużyny Ekstraklasy z siódmą. Lech Poznań podejmował Wisłę Kraków. Kolejorz urządził drużynie z Krakowa prawdziwy pogrom. Lechici wygrali z Wisłą 4:1.

/ Fot. Ryszard Kotowski (Ekstraklasa.net)Składy: Lech Poznań: Krzysztof Kotorowski, Marcin Kikut, Manuel Arboleda, Ivan Djurdjević, Luis Henriquez Ledezma, Dimitrije Injac, Tomasz Bandrowski, Sławomir Peszko, Semir Stilić, Sergei Krivets, Artjoms Rudnevs.

Wisła Kraków: Mariusz Pawełek, Erik Cikos, Osman Chavez, Cleber Dragan Paljić, Radosław Sobolewski, Patryk Małecki, Cezary Wilk, Nourdin Boukhari, Andraz Kirm, Paweł Brożek.

Sędzia: Marcin Borski.

Koniec Meczu

(100') Piłkarze Lecha podbiegają do trenera Jacka Zielińskiego, trener prawdopodobnie uratował swoja pozycje

(99') Końcowy gwizdek sędziego, Lech wygrywa z Wisłą 4-1

(94') Trwa stadionowa rozróba

(92') GOL! Autorem bramki jest Mateusz Możdżeń

(91') Mecz potrwa jeszcze 6 minut

(90') Cleber odjeżdża ze stadionu karetką.

(90') Potrzebna będzie karetka pogotowia.

(79') Rzut karny dla Lecha

(78') Kolejna zmiana w Lechu. Schodzi z boiska Artoms Rudnevs, a za niego wchodzi Joel Omari Tshibamba

(63') Chavez zagrał ręką w polu karnym Lecha Poznań

(61') Rzut rożny dla drużyny Wisły, piłka spadła na głowę Brożka, ale ta szybuje ponad bramką

(61') Małecki z rzutu wolnego. Broni Kotorowski wybijając na rzut rożny

(60') Arboleda ograł trzech rywali, dobiegł do linii pola karnego i uderzył ponad bramką Wisły

(56') Brożek przedzierał się w polu karnym lechitów, ale w ostatniej chwili został zatrzymany

(54') Wisła nie zdążyła się nacieszyć ze strzelonej bramki, a Kolejorz zdobył wyrównującego gola

(53') Dimitrije Injac strzela z 40 metra prosto w okienko bramki Mariusza Pawełka

(53') GOL! Fantastyczny strzał Injaca!

(51') Lech przegrał wszystkie spotkania, w których jako pierwszy stracił bramkę

(50') Na stadionie konsternacja

(49') Wisła wykorzystała chwilę dekoncentracji Lecha Poznań

(48') GOL! Autorem bramki jest Paweł Brożek!!

(47') Piłka zeszła mu z nogi i powędrowało daleko od bramki strzeżonej przez Mariusza Pawełka

(47') Rudnevs strzela, ale...niecelnie

(46') Zamieszanie pod bramką Wisły Kraków

(45') Rzut wolny dla Kolejorza

(45') Stilić strzelił prosto w ręce Mariusza Pawełka. Po strzale zakończyła się pierwsza połowa

(40') Niewykorzystany kolejny rzut rożny

(39') Zakotłowało się pod bramką Wisły Kraków. Najpierw niecelne dośrodkowanie Peszki, ale piłka wpadła pod nogi Kikuta, który strzelił na bramkę strzeżoną przez Pawełka. Mamy rzut rożny

(38') Bardzo dobry przerzut Injaca do Kikuta, ale ten źle dośrodkował. Od bramki Mariusz Pawełek

(37') Sobolewski po raz kolejny fauluje, tym razem Tomasza Bandrowskiego

(36') Kirm i Sobolewski próbowali uderzenia z dystansu, oba strzały zostały zablokowane przez obrońców

(35') Żółta kartka dla Radosława Sobolewskiego, który zaatakował obrońce Lecha Poznań

(32') Chwila przerwy w grze, ponieważ Djurdjević niebezpiecznie upadł na boisko

(30') Tempo opadło z obu stron. Lechici i Wiślacy nie stworzyli żadnych sytuacji

(25') Zbyt mocne podanie Małeckiego do wychodzącego na wolne pole Cikosa

(25') Kriwiec dośrodkowuje prosto na głowę Rudnevsa. Strzał lechity niecelny

(24') Po raz kolejny Sławomir Peszko wyszedł z kontratakiem, wyłożył piłkę przed pole karne, gdzie stał Stlić. Niestety uderzenie daje wiele do życzenia

(23') Od dłuższego czasu Wiślacy przejęli inicjatywę. Lech ma problemy z utrzymaniem piłki

(22') Brożek przepychał się w polu karnym Kolejorza, ale Arboleda wyjaśnił całą sytuację

(21') Wiślacy próbują utrzymać przez dłuższy czas piłkę

(20') Injac przedryblował dwóch zawodników Wisły Kraków, niestety zaraz po tym stracił piłkę

(19') Lechici okazują duże chęci do gry, wyróżniającą postacią jest Peszko, który bierze udział w większości akcji zaczepnych.

(18') Tym razem rzut rożny dla Wisły, ale żadnej groźnej sytuacji piłkarze z Krakowa nie stworzyli

(15') Po kwadransie gry Lech ma 56% posiadania piłki a Wisła 44%

(14') Rudnevs wywalczył rzut z autu, po dobry podaniu Kikuta

(12') Znakomita okazja dla Kolejorza. Poznaniacy wyszli z kontrą, niestety Kriwiec uderzył prosto w ręce bramkarza Wisły

(11') Kolejny rzut rożny z podobnym skutkiem jak poprzednie

(10') Dwa rzuty rożne, niestety nie przyniosły żadnego skutku

(8') Cleber faulował, na razie nie został upomniany kartką

(5') Po 5 minutach przyjezdni zagościli na połowie Lecha Poznań, niestety szybko stracili piłkę

(4') Wiślacy nie potrafią na dłuższy czas przytrzymać piłki

(3') W pierwszych fragmentach Wisła Kraków cały czas się broni

(2')
Optyczną przewagę mają piłkarze Lecha Poznań, udokumentowane strzałem Sławomira Peszki