Facebook Google+ Twitter

Lech Poznań wraca na Bułgarską!

Po kilku miesiącach przymusowej gry we Wronach, piłkarze poznańskiego Lecha w rundzie wiosennej swoje domowe mecze będą mogli rozgrywać na wyremontowanym obiekcie przy ulicy Bułgarskiej w Poznaniu.

 / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Lech_Pozna%C5%84_lo%C5%BCa.jpg&filetimestamp=20070510213734Tak już niedługo będzie wyglądał stadion poznańskiego Lecha. / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Makieta_Stadionu_Miejskiego_w_Poznaniu.jpg&filetimestamp=20091007091329Przez całą rundę jesienną Lech swoje spotkania rozgrywał we Wronkach, gdzie na ligowe mecze przychodziło zaledwie kilka tysięcy sympatyków poznańskiego Kolejorza. Mimo że drużyna rozgrywała mecze w roli gospodarza, piłkarzom trudno było grać na tak małym boisku przy śladowym dopingu swoich wiernych fanów. Brak było atmosfery i dopingu, do którego piłkarze byli przyzwyczajeni podczas spotkań przy ulicy Bułgarskiej w Poznaniu.

W zbliżającej się rundzie wiosennej do dyspozycji fanów Lecha, będzie 12,5 tysiąca krzesełek.
10 tysięcy miejscówek sprzedanych będzie posiadaczom karnetów, reszta będzie dostępna w sprzedaży bezpośredniej w kasach przed meczami.

Życzę Lechowi aby grając na odnowionym stadionie włączył się do walki o tytuł mistrza Polski pokazując grę, do jakiej nas przyzwyczaił w poprzednim sezonie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.