Lech Poznań zremisował z Juventusem Turyn - 3:3

• Źródło: Ekstraklasa.net
  • Data dodania: 2010-09-16 19:24

Lech Poznań zremisował w Turynie z Juventusem Turyn 3:3. Około 1500 kibiców Kolejorza dopingowało we Włoszech Lecha w potyczce ze "Starą Damą".

/ Fot. PAP/Adam CiereszkoDrużyny wystąpiły w następujących składach:

Juventus: Alexander Manninger (13), Zdenek Grygera (21), Nicola Legrottaglie (33),Giorgio Chiellini (3), Paolo De Ceglie (29), Milos Krasić (27), Felipe Melo (4), Mohamed Lamine Sissoko (5), Davide Lanzafame (20), Allesandro Del Piero (10), Vincenzo Iaquinta (9).

Lech Poznań: Krzysztof Kotorowski (27), Grzegorz Wojtkowiak (22), Manuel Arboleda (5), Ivan Djurdjević (3), Luis Alfonso Henriquez, Marcin Kikut (23), Dimitrije Injac (21), Sergei Krivets (10), Sławomir Peszko (17), Semir Stilić (14), Artjoms Rudnevs (16)

Sędziował: Vladislav Bezborodov (Rosja)

Poniżej relacja minuta po minucie:

Koniec meczu

90'- GOL!- Artjoms Rudnevs! Co za gol!Wow! Artjoms Rudnevs pięknym! Ba! Przepięknym strzałem z 25. metrów doprowadził do remsiu. Wielki mecz Łotysza!

90'- Kotorowski ładnie obronił strzał Motty

90'- Wichniarek faulował Chielliniego

89'- Kotorowski złapał strzał Pepe

88'- Jeszcze raz snajper Lecha gorszy od obrońców z Turynu

87'- Tsibamba łatwo zatrzymany przez defensywę Juve

85'- Niewiele zabrakło by Melo sięgnął piłkę po podaniu Del Piero

84'- Krasic łatwo doszedł do pozycji strzeleckiej. W bramkę jednak nie trafił

82'- Nie sięgnął piłki Wichniarek, a zamykający akcję Rudnevs przestrzelił

80'- Podwójna zmiana w Lechu. Jacek Zieliński robi, co może, ale na boisku to Juventus jest w drugiej połowie dużo lepszy

78'- Żółta kartka: Grzegorz Wojtkowiak - za faul i dyskusje

77'- Motta źle zagrywał w pole karne

74'- Żółta kartka: Sergie Krivets - za faul na Del Piero

'73- Krasic sam w polu karnym. Jednak strzelał zbyt lekko

71'- Raz jeszcze z wolnego Del Piero, ale tym razem nie było okazji dla gospodarzy na strzelenie gola

70'- Sissoko wywalczył umiejętnie rzut wolny przy linii bocznej

68' - GOL! Allesandro Del Piero!! Ale gol! Allesandro Del Piero pięknym, mierzonym strzałem z dystasnu nie dał szans Kotorowskiemu

67'- było zagrożenie. Kotorowski zdołał jednak sparować strzał Del Piero

66'- Kolejny wolny dla Juve. Kolejne zagrożenie?

63'- Sporo szczęścia miał Kotorowski, bo piłka po zamieszaniu z poplątaniem w polu karnym Lecha trafiła prosto w ręce bramkarza

61'-Krasić zdołał oddać strzał z ostrego kąta. Kotorowski był czujny przy krótkim słupku

59' Po dośrodkowaniu Stilicia piłka zaliczyła pusty przebieg

58' Sissoko na rożny. Tak na marginesie, to gdyby gracz gospodarzy zagrał bardziej niedokładnie trafiłby do własnej bramki

57'- Del Piero podał do Pepe... na zapalenie płuc. Rezerwowy Juve nie doszedł do piłki

55'- Arboleda dośrodkował bardzo niecelnie

53'- Sissoko strzelał głową, ale nad bramką

52'- Lechici bardzo ułatwili turyńczykom strzelenie obu goli. Szkoda, bo akurat gracze Juventusu takiej pomocy nie potrzebują