Facebook Google+ Twitter

Lech Wałęsa odsłonił pomnik Reagana w Warszawie. Zdjęcia

21 listopada, w samo południe, były prezydent Polski Lech Wałęsa odsłonił pomnik Ronalda Reagana u zbiegu Alei Ujazdowskich i Matejki. - Pokłońmy się prezydentowi Ronaldowi Reaganowi za to, że w naszym pokoleniu udało się zakończyć wielkie podziały - powiedział.

1 z 18 Następne zdjęcie
Zdjęcie: U zbiegu Alei Ujazdowskich i Matejki, naprzeciwko ambasady USA, stanął pomnik Reagana. Fot. Mateusz Max Maksiak
U zbiegu Alei Ujazdowskich i Matejki, naprzeciwko ambasady USA, stanął pomnik Reagana. Fot. Mateusz Max Maksiak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

MarcinFa
 • MarcinFa
 • 10.03.2012 17:46

Nie zgadzam się z tym. Dla mnie i ludzi których znam Stocznia nie jest ważna i nie ma znaczenia emocjonalnego. Zamieszanie z tzw. rewolucją Solidarności i rolą TW Bolka jest tylko faktem medialnym. To Gorbaczow doprowadził do rozpadu Związku Sowieckiego a tym samym do rozpadu komunistycznych rządów w bloku wschodnim. Starania i dolary CIA i innych zachodnich AW stymulowały powstanie i działalność antykomunistyczej opozycji. Ustrój komunistyczny był właśnie dla robotników rajem-stała praca, pewna pensja, zdobycze socjalne właśnie dla nich były najcenniejsze.
Nakłaniani i mamieni “drugą Japonią” wywoływali bunty. Po transferze ustrojowym obudzili się z “ręką w nocniku” Ich zakłady pracy zostały rozkradzione lub sprzedane za bezcen. Obłowili się tylko ci którzy zawsze wypływają w takiej mętnej wodzie-różne Bolki i tym podobni.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Igor Werbiński
 • Igor Werbiński
 • 10.02.2012 10:39

Cała historia ostatnich dekad jest całkowicie zakłamana, zastąpiona poprawnością polityczną i ten akt wpisuje się precyzyjnie w ten fałsz,który jest chwilowo na powierzchni,ale prawda jest spisywana i niebawem zastąpi kłamstwo.

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
 • olek kan
 • 22.11.2011 18:25

w realiach lat 80tych powtorka z 56r byla nie mozliwa i nigdzie nie wystapila.Takze w krajach ktore nie mialy "szczescia wydac z siebie Walesy.Walentynowicz wiedziala co mowi kiedy twierdzila ze walese prowadzilo SB.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ludzi wychylających się zza węgła nie komentuję. Mogę tylko jedno powiedzieć. Nie wiedzą biedaki co przyniosłoby każde inne rozwiązanie. Zapominają, że to było przejście z tyczką w rękach po linie zawieszonej na wysokości stu metrów. Każde drgnięcie w lewo lub w prawo i "Budapeszt 1956".
To była jedyna możliwa droga w wielu prowadzących do nikąd. W nie tak odległym czasie zrozumieją, jakimi środkami dysponuje współczesny człowiek. Tylu jest dziennikarzy i redaktorów, fachowców różnej maści a nie zadali sobie pytania, dlaczego przestano produkować wahadłowce? Skok cywilizacyjny, który niejednego przerazi.
Tylko Prezydent Lech Wałęsa był godnym odsłonić ten pomnik.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Maksiu! Brawo!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawa dla Maksa za aktualny materiał.

Komentarz został ukrytyrozwiń
bolesław
 • bolesław
 • 21.11.2011 22:29

agent bolek uciekł z Tworek ha ha

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
 • olek kan
 • 21.11.2011 22:25

gdy wlacze TV torzeczywiscie slysze propagande ale bynajmniej nie Kaczynskiego.A za zyczenia dzikuje.Oczywiscie z e szczera wzajemnoscia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
pisMAK
 • pisMAK
 • 21.11.2011 21:47

Panie Mateuszu , dziękuję za zdjęcia i pokazanie fajnej uroczystości.

Komentarz został ukrytyrozwiń
pisMAK
 • pisMAK
 • 21.11.2011 21:44

@ olek kan ,gebelsowska propaganda Kaczyńskiego i Rydzyka zadziałała , z prostymi ludźmi można zrobić wszystko byle osiągnąć cel .Zdrowia życzę bo o rozum za późno.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.