Facebook Google+ Twitter

Lech Wałęsa: Podam rękę Kaczyńskiemu i poproszę go o wybaczenie

Lech Wałęsa zapowiedział w TVN24, że jeśli spotka na beatyfikacji Jana Pawła II Jarosława Kaczyńskiego, jest gotowy podać mu rękę. Były prezydent twierdzi, że zrobi wszystko, by poprawić sytuację w kraju - nawet poda rękę prezesowi PiS i poprosi go o wybaczenie.

Lech Wałęsa / Fot. Olivier Ezratty/licencja CC 3.0Konflikt między Lechem Wałęsą a Jarosławem Kaczyńskim trwa od 1991 roku, od momentu, kiedy były prezydent usunął braci Kaczyńskich z kancelarii.

Teraz Wałęsa zapewnił, że jest gotów prosić prezesa PiS o wybaczenie i podać mu rękę. Co o tym sądzi Jarosław Kaczyński? "Chcę powiedzieć jedno, że są ludzie, których traktuję poważnie, nawet jeśli mają bardzo odmienne poglądy ode mnie. No i są tacy, których nie traktuję poważnie i to jest moja odpowiedź" - powiedział.

Czytaj także: Wałęsa: Lech Kaczyński ponosi winę za katastrofę smoleńską

Źródło: polskieradio.pl

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (56):

Sortuj komentarze:

Piotr
  • Piotr
  • 03.05.2011 17:14

Idą wybory,zagłosujmy na nasz rząd.Odbierze nam resztę godności i optymizmu.Nasz premier obiecywał wszystkim polakom pracę, nawet tym z poza polski, tylko zapomniał dodać,że zniszczy stocznię, i sprzeda resztę zakładów(majątku narodowego)."Ale przecież nic się nie stało... Polacy nic się nie stało " zawsze można pójść do marketu za grosze,na 3/4 etatu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ela
  • ela
  • 02.05.2011 06:41

@ ala ! lizik luzik 130% to masz niezłe dochody, niezłe frustracje ,niezłą arogancję , nieźle głodujesz, nieźle kłamiesz ,[ proporcje zatrudnienia] ,nieźle pomiatasz Polską - to kim ty jesteś ? Cieszy cię coś w życiu ? Jeśli jesteś zdrowa[y] to jesteś szczęściarzem!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ala6661
  • ala6661
  • 01.05.2011 23:44

do ela: czasem 130% i chciaż prowadzę działalność bywa że ja i moja rodzina jdziemy spać głodni i znam wiele osób którym władza ludowa odbiera wszystko żeby mieć na wycieczki do Rzymu czy Smoleńska

Komentarz został ukrytyrozwiń
ala6661
  • ala6661
  • 01.05.2011 23:33

do faja: i lepiej żeby tej Polski nie było niż miałoby przez następne 100 lat 20% ledwo zipiących utrzymywać 80% nierobów i darmozjadów

Komentarz został ukrytyrozwiń
ela
  • ela
  • 01.05.2011 20:41

@ -jeszcze mam pytanie o kwotę podatku jaką uszczuplisz skarb państwa , czy jest warte zachodu?

Komentarz został ukrytyrozwiń
ela
  • ela
  • 01.05.2011 20:36

ala @ a za czyje pieniądze pisowcy wynajęli pociąg i pojechali ? Za wszystkich podatników ,,za dotacje na partie , to jest ok ,a Komorowski cię boli ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
ala6661
  • ala6661
  • 01.05.2011 19:55

prezydent był wRzymie za swoją pensję czy za moje podatki? Jeśli za moje pieniądze to od jutra nie płacę-wiem jak to zrobić

Komentarz został ukrytyrozwiń
elaszychlinska
  • elaszychlinska
  • 01.05.2011 18:20

Jak się czujecie wszyscy przeciwnicy pojednania [ nie przebierający w słowach] w obliczu wynisienia JP II na ołtarze i dziedzictwa Jego nauk ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
ala
  • ala
  • 01.05.2011 15:59

gówno zrobił

Komentarz został ukrytyrozwiń
piotr
  • piotr
  • 01.05.2011 15:44

Nasz były Prezydent pan Lech Wałęsa chyba rzeczywiście zdziecinniał, opowiada takie bzdury,utarte swoje ;formułki;jak to zwyciężył komunizm itd....Papież nigdy się nie chwalił co zrobił dla tego kraju,a zrobił bardzo dużo .Na pewno więcej niż Wałęsa ,i nigdy nie mówił o bzdurach.