Facebook Google+ Twitter

Lech Wałęsa rozważa kandydowanie w wyborach prezydenckich

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-10-23 18:00

Były prezydent powiedział portalowi TVPInfo, że "jeśli będzie szansa na zrobienie czegoś dobrego dla narodu", wystartuje w przyszłorocznych wyborach.

 / Fot. Leszek Szymański PAPLech Wałęsa już dwukrotnie ubiegał się o ponowne objęcie funkcji głowy państwa: w 1995 roku i pięć lat później. Za drugim razem uzyskał zaledwie jednoprocentowe poparcie. Obecnie jednak były prezydent zajmuje czołowe miejsca w rankingach zaufania do polityków.

Z niedawnego sondażu dla CBOS wynika, że jemu i Donaldowi Tuskowi ufa najwięcej Polaków - 55 procent. - Niczego nie wykluczam, wszystko się może zdarzyć - powiedział Lech Wałęsa.

Politolog dr. Wojciech Jabłoński uważa, że obecnie szanse Wałęsy mogłyby wzrosnąć, ale jednocześnie wątpi, by były prezydent zdecydował się kandydować. – Wiązałoby się to z wściekłą kampanią przeciwników Wałęsy, którzy chcieliby zrobić niego Bolka i kapusia – wyjaśnił Jabłoński.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Wiesiek - to jest kolejny "pstryczek Lecha" dla Jarka i Lecha - żeby spokojnie nie zasneli a zostało im 365 dni bytu politycznego - nie dziw się że "seruszko im bije w rytmie cza-cza"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czyżby reanimacja?nie ten czas nie te nastroje po wielu wpadkach i śmiesznych wypowiedziach nie ma już 5tego asa w rękawie.Kiedy ten człowiek zrozumie że jest tylko reliktem z innej epoki.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 23.10.2009 20:19

Nie pomny zasług L.Wałęsy a jest ich sporo zalecałbym mu spokojne życie emeryta. Czas oddać ster w młode ręce. Faktycznie pozostaje tylko jedno małe ale.... W czyje????? Tu należało by się głęboko zastanowić żeby nie popełnić kolejnego błędu.... :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

nie będzie ani Japoni ani Irlandii - teraz czas na Polskę Pawle hahahahahahhahaha
już na za wzór pokazują w Estoni , Litwie i Łotwie hahahahahahhahaha

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szanujenych tego człowieka za to co zrobił w Solidarności , może i po trochę za to że bezkrwawo praktycznie rozwalił "komunizm" , za to że jest laureatem nagrody Nobla i wiele inny mniejszych i większych spraw ale drogi Lechu proszę oszczędź nam tej nagonki na wszystko i wszystkich tych co "ukradli księżyc" przecież wszytkie znaki na niebie i ziemi wskazują iż nadchodzi nieodwracalny zmierzch ery "bliźniaków" , a na prezydenta może Sikorski - ma wszelkie predyspozycje do tego stanowiska

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nowa Japonia?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.