Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

102565 miejsce

Lech Wałęsa: "Spałowałbym członków Solidarności"!

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-05-16 11:08

W Radiu ZET Lech Wałęsa bardzo ostro skrytykował związkowców z "S" za piątkowy protest pod Sejmem.

 / Fot. MEDEF, licencja CC 2.0W rozmowie z Moniką Olejnik mówi, że gdyby był na miejscu premiera, podjąłby radykalne kroki wobec protestujących. Na pytanie dziennikarki, czy spałowałby działaczy "Solidarności", odpowiedział bez wahania, że tak - z przewodniczącym na czele! Dodał, że gdyby był komendantem lub premierem, to sam by pierwszy - pałował.

Byłemu prezydentowi nie podobają się takie działania jak piątkowa blokada oraz zapowiadane przez związek protesty podczas EURO. Dodaje, że chociaż czuje się ojcem "Solidarności", to jest zażenowany sposobem w jaki walczy o swoje interesy. Bardzo krytycznie ocenia obecnego przewodniczącego Piotra Dudę.

Wałęsa wypowiedział się także w sprawie nieprzyznania telewizji Trwam koncesji na nadawanie na multipleksie. "Małpie nie daje się brzytwy" - stwierdził krótko.

Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

wiecha tworz
  • wiecha tworz
  • 23.07.2012 07:27

pan walesa niech siebie spaluje coz to za okreslenia z ust bylego prezydenta i noblisty w-s-t-y-d gdyby nie kler nigdy niebylby prezydentem po sobie zostawil zwarcia elektryczne ktore potrzasaja polakow wspolczuje matce boskiej w klapie morze kiedys odpadnie

Komentarz został ukrytyrozwiń
Adam M.
  • Adam M.
  • 19.05.2012 17:58

Do leszek !
Wiesz to to chyba z własnego doświadczenia ! Nie udało ci się zmienić !

Komentarz został ukrytyrozwiń
leszek
  • leszek
  • 17.05.2012 22:48

ANI TYTUŁY ANI URzĘDY NIEZMIENJĄ NATURY MENDY

Komentarz został ukrytyrozwiń
cezariusz
  • cezariusz
  • 16.05.2012 22:14

Nadszedł czas, aby skończyć z hipokryzją i powiedzieć światu prawdę, może brutalną, ale prawdę : był chujem, jest i taki pozostanie. Nieuk i faryzeusz. Godności to nie ma za grosz.

Komentarz został ukrytyrozwiń
a.b.
  • a.b.
  • 16.05.2012 21:11

Chory człowiek , tylko dlaczego ma żyć z mojej pracy, marnie wynagradzanej. Bóg ciężko go skarze za kpienie z uczciwych ludzi .

Komentarz został ukrytyrozwiń
witold myszka
  • witold myszka
  • 16.05.2012 20:50

Lechu byłeś ,jesteś i umrzesz jako baran.

Komentarz został ukrytyrozwiń
KRYSTYNA B.
  • KRYSTYNA B.
  • 16.05.2012 20:50

jesteśmy delikatnie określając zbulwersowani postawą p.Wałęsy.To nie do wiary,przecież wtedy wyszedł na naszych plecach,bo zachciało się nam zmian ,bo chcieliśmy lepiej.Dzisiaj zmiany i lepiej i to o duuuuzo ma 20-30% 'zaradnych"a reszta na nich haruje i wegetuje.To przecież ten sam naród panie Noblisto,te związki to nasz GŁOS!!!PROSZĘ ODDAĆ NAGRODĘ NOBLA DLA BEZROBOTNYCH, BO PRZEDTEM ICH NIE BYŁO,DLA GŁODUJĄCYCH I BEZDOMNYCH BO TEŻ ICH NIE BYŁO ,oddać rozgrabiony majątek państwa polskiego i goodbye :JUŻ B.B. CIĘ NIE LUBIMY LECHU!SPAŁOWAĆ ?tego się nie wybacza,kogo chcesz bić?naród?bo ONI TO MY!

Komentarz został ukrytyrozwiń
dariusz PARZYBUT
  • dariusz PARZYBUT
  • 16.05.2012 19:27

LECHU TY JEDNAK BYLEŚ TYM BOLKIEM TY ZDRAJCO IDEI SOLIDARNOŚCI ;NIE O TAKĄ POLSKIE WALCZYLIŚMY; ŻEBY ZARABIAĆ NETTO PO1300 W 80% SPOŁECZEŃSTWA SPRUJ CWANIAKU WYŻYĆ ZA TO

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ja jako były
  • Ja jako były
  • 16.05.2012 11:43

Gdybym był Jaruzelskim to nigdy w latach 80-tych ub wieku nie oddałbym władzy takim oszołomom jak Wałęsa i spółka, a Wałęsa nigdy w życiu nie opuściłby Arłamowa. Dziś widać jak nigdy co to było za towarzystwo i do czego prowadziło Polskę. Jakaś dziwna mentalność i pokrętna logika, tamtą władzę można było pluć, kopać i poniżać ale tej aktualnej nie daj Boże nie wolno.Wyskakuj koleś z powrotem przez płot z wielkiej polityki bo cię motorówką wywieziemy.Takie działania mas ludowych doprowadzą oczywiście do prawdziwej rewolucji i tego hrabia Wałęsa tak bardzo się boi.