Lech wygrywa pierwszy sparing

Piłkarze Lecha Poznań, przebywający na zgrupowaniu w Turcji, pokonali w swoim pierwszym meczu Steauy Bukareszt 2:1. Bramki dla Kolejorza zdobyli Artjoms Rudnevs oraz Sergei Krivets.

Piłkarze Lecha Poznań odnieśli pierwsze zwycięstwo w kontrolnym spotkaniu ze Steaua Bukareszt.
Pierwszą bramkę dla Kolejorza zdobył Rudnevs po ładnym strzale z linii pola karnego. Przed przerwą drugą bramkę zdobył Sergei Krivets po dośrodkowaniu Wilka.

Druga połowa to dobry początek drużyny z Rumunii. W 51. minucie Kasprzik skapitulował po wślizgu Nicolita.

Skład Lecha w meczu ze Steaua:

Lech: Grzegorz Kasprzik - Tomasz Mikołajczak (46. Wojciech Golla), Bartosz Bosacki, Ivan Djurdjević, Seweryn Gancarczyk (52. Luis Henríquez) - Marcin Kamiński (46. Igor Jurga), Mateusz Możdżeń (46. Semir Štilić), Sergei Krivets (74. Jan Zapotoka), Jakub Wilk (62. Bartosz Ślusarski), Jacek Kiełb - Artjoms Rudnevs (74. Vojo Ubiparip)

Kolejnym rywalem Lecha na zgrupowaniu w Turcji jest Hajduk Split.