Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24015 miejsce

Legendarny drapieżnik w Polsce

Firma Genius wprowadziła na rynek topowy model klawiatury z serii GX-Gaming. Manticore wyposażona została w 8 programowalnych klawiszy, na których ustawić można do 24 makr oraz przycisk Master Record do ich intuicyjnego programowania.

 / Fot. GeniusNowa klawiatura Genius, swoją nazwę i drapieżny wygląd zawdzięcza mitycznemu perskiemu stworzeniu. Tak, jak legendarna Mantykora była połączeniem trzech istot (ludzka głowa, ciało lwa i ogon skorpiona), tak w klawiaturze umożliwiono zmianę koloru podświetlenia w trzech różnych obszarach. Jasność podświetlenia może być dodatkowo regulowana na czterech poziomach.

Klawiatura posiada 6 klawiszy funkcyjnych do szybkiej kontroli multimediów oraz funkcję anti-ghosting, zapobiegającą blokowaniu się urządzenia, przy wciśnięciu wielu przycisków jednocześnie.

Częstotliwość próbkowania portu USB to 1000 Hz. W związku z tym reakcja na naciśnięcie klawisza jest ośmiokrotnie szybsza niż w przypadku standardowych klawiatur, gdzie próbkowanie wynosi 125 Hz.

Sama konstrukcja wykonana została solidnie, a zastosowanie gumowych podkładek zapobiega przesuwaniu się klawiatury po powierzchni biurka. Urządzenie wyposażono również w dwa porty USB 2.0, które umożliwiają podłączenie dodatkowych akcesoriów. Długość kabla, zakończonego pozłacanym stykiem USB, wynosi 1,8m.

Dołączone oprogramowanie o nazwie Scorpion UI pozwala w pełni wykorzystać możliwości nowej klawiatury. Dzięki niemu gracz może m.in. ustawić do 24 makr, a także stworzyć trzy profile, przeznaczone do różnych typów gier. Oprogramowanie współpracuje z systemami z rodziny Windows (8/7/Vista/XP).

Klawiatura Genius Manticore objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta, a jej sugerowana cena detaliczna wynosi 209 PLN brutto.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.