Facebook Google+ Twitter

Legendarny zespół Toto na dwóch koncertach w Polsce. Zagrają w Warszawie i we Wrocławiu

Amerykański zespół Toto zapowiedział swój przyjazd do Polski. Muzycy w przyszłym roku zagrają 23 czerwca we wrocławskiej hali Orbita, a dzień później w warszawskiej hali Torwar.

 / Fot. Magnushk at the English language Wikipedia [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html), CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/)Na koncertach w Warszawie i we Wrocławiu, zespół Toto promować będzie swój najnowszy studyjny album nad którym wciąż pracuje. Z pewnością nie zabraknie też największych hitów: "Hold The Line", "Rosanna", "Africa" czy "Stop Loving You".

Zobacz też: Jeden z najwybitniejszych saksofonistów Peter Brotzmann na dwóch koncertach w Warszawie

Zespół Toto powstał w Los Angeles w 1976 roku z inicjatywy perkusisty Jeffa Porcaro oraz instrumentalisty klawiszowca Davida Paicha. Na koncie mają blisko 40 milionów sprzedanych płyt i sześć nagród Grammy. Ostatnia z nich jest szczególna - "35th Anniversary – Live In Poland". Została zarejestrowana w łódzkiej Atlas Arenie w 2013 roku z okazji jubileuszu 35-lecia istnienia Toto - czytamy na dziennik.pl.

Bilety w sprzedaży od 20 listopada na na Eventim.pl, ticketpro.pl oraz ebilet.pl oraz na stronie Knockoutprod.net/sklep.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.