Facebook Google+ Twitter

Legia. Mecze fazy grupowej obejrzą najwierniejsi z wiernych

Piłkarze Legii Warszawa na stadionie im. Marszałka Józefa Piłsudskiego przy Łazienkowskiej 3, w fazie grupowej Ligi Mistrzów, rozegrają już wkrótce mecze z Borussią Dortmund, Realem Madryt i Sportingiem Lizbona.

 / Fot. Archiwum Legii WarszawaKibice główkują teraz jak wypadnie ich ukochana drużyna, ale - przede wszystkim - czy zobaczą pojedynki Michała Pazdana z Cristiano Ronaldo na żywo. Wiadomo już, że tylko zakup pakietu zapewni wejście na trybunę.

A oto terminy spotkań:

Legia - Borussia Dortmund 14.09.2016, godz. 20:45
Legia - Real Madryt 02.11.2016, godz. 20:45
Legia - Sporting Lizbona 07.12.2016, godz. 20:45

Największe szanse na kibicowanie legionistom mają osoby posiadające karnet na rundę zasadniczą w sezonie 2016/17 kupiony do 29 sierpnia oraz kibice, którzy od 1 stycznia 2016 roku byli na dziesięciu lub więcej meczach domowych Legii.

Otwarta sprzedaż pakietów dla wszystkich zainteresowanych rozpocznie się 1 września br. i będzie trwać do wyczerpania / Fot. Archiwum Legii Warszawa biletów.

Warto zauważyć, że osoby, ze znacznym stopniem niepełnosprawności wraz ze swymi opiekunami, w ramach akcji „Bez Barier” , które posiadają bezpłatne karnety na Legię, oglądać będą mecze ze swoich dotychczasowych miejsc.

Wczoraj otrzymałem propozycję: zagłosuj na projekt jubileuszowej puszki na 100-lecie Legii Królewskiego i zdobądź bilet VIP na mecz Legii. Wybrałem najładniejszą.

Do zobaczenia na Łazienkowskiej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.