Legia przegrała wysoko z Realem. Jodłowiec miał spełnić swoje marzenie (wideo)

Redakcja Wiadomości24.pl
Tomasz Jodłowiec miał spełnić swoje marzenie. Zdobył bramkę w meczu z Realem - śmieją się Internauci z samobójczego gola piłkarza Legii. Stołeczny klub przegrał z Królewskimi 1:5.

W 3. kolejce Ligi Mistrzów Real Madryt wygrał u siebie z Legią Warszawa 5:1. Strzelanie rozpoczął w 16 minucie Gareth Bale. Trzy minuty później było 2:0 dla Realu. Uderzał Marcelo piłka odbiła się jeszcze od Tomasza Jodłowca i to właśnie pomocnikowi Legii zapisano samobójcze trafienie. Chwilę później „Wojskowi” zdobyli kontaktową bramkę. Danilo sfaulował w polu karnym Miro Radovicia. Sędzia podyktował rzut karny, a „Rado” pewnym strzałem pokonał Keylora Navasa. W 37 minucie „Królewscy” podwyższyli na 3:1 po trafieniu Marco Asensio. W 68 minucie Arkadiusz Malarz po raz czwarty wyciągał piłkę z siatki. Bramkę zdobył Lucas Vasquez. W 84 minucie wynik meczu na 5:1 ustalił Alvaro Morata.

Press Focus/x-news

Oczywiście mecz Real - Legia dostarczył materiałów do przemyśleń twórcom memów. Oto kilka z nich.