Facebook Google+ Twitter

Legia rekrutuje do kobiecej drużyn rugby. Klub poszukuje odważnych dziewczyn

Rugby to męski sport? Żeńska drużyna Legii Warszawa ogłasza nabór. To nie tylko okazja, by zasilić drużynę młodymi i zdolnymi zawodniczkami. To też szansa na rozpowszechnianie wiedzy o kobiecym rugby.

 / Fot. materiały prasoweW tym roku rugby kobiet pojawi się programie letnich Igrzysk Olimpijskich. Nabór do kobiecego zespołu organizuje Legia Warszawa.

"Legia Rugby zaprasza wszystkie wysportowane, odważne i gotowe do ciężkiej pracy dziewczyny na nabór do żeńskiej sekcji rugby Legii Warszawa. Nieważne czy jesteś wysoka, niska, mała czy duża. Nasza w tym głowa aby sprawić że będziesz sportową maszyną! Jeśli skończyłaś 16 lat i masz w sobie zapał do pracy, wolę walki zespołowej i chęć spróbowania nowego ...to właśnie Ciebie szukamy!" - czytamy w ogłoszeniu.

Klub obiecuje najlepszym kandydatkom treningi pod okiem najlepszych szkoleniowców, opiekę fizjoterapeutów, uczestnictwo w zawodach.

RC Legia Warszawa powstała w maju 2012 roku. Od sezonu 2013/14 w rozgrywkach startują dwie sekcje - męska i damska. Ta ostatnia gra w tzw. Rugby 7, które od igrzysk w Rio będzie oficjalną dyscypliną olimpijską.

Nabór do drużyny rozpocznie się 27 lutego o godzinie 13.30 w Legia Fight Club przy ulicy Łazienkowskie 6A w Warszawie. Wydarzenie można śledzić na Facebooku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.