Facebook Google+ Twitter

Legia Warszawa obserwuje napastnika Wisły Kraków

W niedzielę na antenie Canal+ Sport Marek Jóźwiak potwierdził, że w orbicie zainteresowań Legii Warszawa znajduje się jeden z piłkarzy Wisły Kraków. Jak donosi dziennik "Fakt" z pewnością chodzi o Dudu Bitona.

Sonda

Czy Dudu Biton powinien trafić do Legii Warszawa?

Czy Dudu Biton powinien trafić do Legii Warszawa? / Fot. Jacek Bednarczyk"Potwierdzam, że jednego z piłkarzy Wisły chętnie widziałbym w naszym zespole" - powiedział dyrektor sportowy Legii Warszawa. Może chodzić o podkupienie Wiśle Dudu Bitona, który z bardzo dobrej strony prezentuje się w ekipie "Białej Gwiazdy" (13 bramek w 20 występach).

Biton jest w Wiśle na wypożyczeniu z belgijskiego Royal Charleroi, które kończy się latem 2012 roku. Jeśli działacze "Białej Gwiazdy" będą chcieli zatrzymać w swoim składzie bramkostrzelnego Izraelczyka, muszą liczyć się z wydatkiem 1,6 miliona euro. Takich pieniędzy jednak pod Wawelem właściciel Wisły Kraków (Bogusław Cupiał) nie wydał do tej pory na żadnego piłkarza.

Legia Warszawa od lutego 2011 roku finansuje się sama, tzn. nie pobiera żadnych pieniędzy z koncernu ITI. Marek Jóźwiak zaznaczył, że aby zbilansować przychody i wydatki, "Wojskowi" będą musieli sprzedać najpierw swoich zawodników, aby uzyskać pieniądze na transfery.

Spekuluje się, że już w zimowym okienku transferowym legioniści będą chcieli sprzedać dwóch swoich piłkarzy. Pod stałą obserwacją skautów z zagranicznych klubów znajduje się kilku zawodników Legii m.in. Michał Żyro, Ariel Borysiuk, Wojciech Skaba, Rafał Wolski czy Maciej Rybus.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.