Legia Warszawa przegrała z Szachtarem Donieck 2:3

W pierwszej połowie meczu Szachtar Donieck prowadził 3:1. Tuż przed końcem drugiej połowy Piotrowi Włodarczykowi udało się zdobyć drugą bramkę dla Legii i spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 dla klubu z Doniecka.

Nadzieje Legii na wejście do Ligi Mistrzów, najbardziej elitarnych rozgrywek na świecie, pozostaną marzeniami.
W 16. minucie meczu Piotr Włodarczyk, po stałym fragmencie gry i zamieszaniu w polu karnym zdobył pierwszą bramkę dla Legii, która w ten sposób odroiła straty z pierwszego spotkania. Niestety, chwila nieuwagi obrońców Legii wystarczyła, by zaledwie 5 minut później, zawodnik Szachtara zdobył bramkę.

Zaraz potem, po błędzie legionistów w środku boiska i kontrze Tymoszczuka padł kolejny gol dla klubu z Doniecka. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy zawodnicy Szachtara strzelili trzecią bramkę. Zawodnicy Legi byli wyraźnie przybici tą ogromną porażką, co potwierdziła druga połowa spotkania. Dopiero na dwie minuty przed końcem drugiej połowy Włodarczyk wbił Szachtarowi drugiego gola, strzelając z linii pola karnego. I był to jedyny strzał na bramkę zawodników z Doniecka w tej części gry.