Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6321 miejsce

Legia Warszawa zdobyła Puchar Polski rozgrywek sezonu 2012/2013 r

Dnia 8 maja 2013 r. od godz 20:30 znamy już drużynę, która zdobyła po raz trzeci z rzędu Puchar Polski. Legia Warszawa obroniła szczęśliwie zaliczkę z pierwszego meczu sprzed tygodnia 2:0 z Wrocławia.

Kibice Śląska rzucają kolorowe ogniste race na płytę stadionu / Fot. WikipediaMichał Żewłakow strzelił główką bramkę samobójczą już w drugiej minucie tego meczu i wynik ten nie uległ zmianie do końca - pomimo,że Śląsk wyraźnie przeważał na boisku, ale nie potrafił tego udowodnić golami. Legia obroniła zatem dwubramkową zaliczkę z pierwszego meczu rozegranego przed tygodniem we Wrocławiu.
Śląsk Wrocław dominował na boisku naszego głównego kandydata do mistrzostwa i stworzył w tym meczu zdecydowanie więcej świetnych okazji. Legia była tym razem tylko cieniem drużyny, jaka walczyła do tej pory. Właściwie nie stworzyła w ogóle żadnych sytuacji bramkowych (za wyjątkiem tej strzelonej do własnej siatki) i tylko szczęście uratowało ją przed dogrywką. Ale to jest tak jak w znanym polskim przysłowiu "lepszym szczęście sprzyja". Jest to już jednocześnie szesnasty w historii Puchar Polski dla Legii.
Tym razem większe emocje były podczas meczu na trybunach wśród kibiców i kiboli, którzy zabawiali się rzucaniem ognistych kolorowych rac na boisko.

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 0:1 (pierwszy mecz finału 2:0)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ale z Jagiellonią w Białymstoku to Legioniści potrafili wygrać 3:0 - ciekawostka...zaledwie kilka dni po nieudanym meczu finałowym na Łazienkowskiej

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.