Legia wygrała 2-0 z Żalgirisem. Relacja w W24 na żywo ze stadionu

Legia Warszawa wygrała w sparingu z litewskim Żalgirisem Wilno 2-0. Było to ostatnie spotkanie kontrolne stołecznej drużyny, przed zbliżającym się sezonem. Godzinę przed meczem, nastąpiła także oficjalna prezentacja zespołu Legii na sezon 2011/2012. Przeprowadziliśmy relacje na żywo prosto ze stadionu.

Teraz czas na konferencję prasową, a później specjalne podsumowanie, tylko dla czytelników W24!

/ Fot. Piotr Galas93. minuta - Koniec meczu!!! Legia Warszawa zasłużenie "ograła" Żalgiris Wilno 2-0. Przypomnijmy, że bramki dla gospodarzy zdobyli: Radovic i Ljuboja.

91. minuta - Rozpaczliwy atak gości...

90. minuta - Arbiter dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

89. minuta - Żalgiris chyba już pogodził się z porażką. Legia Warszawa nie powinna przegrać tej batalii.

87. minuta
- Szumski w bramce, a Knezevic w drugiej linii. I tak oto, wszyscy Legioniści zaprezentują się dzisiaj warszawskiej publiczności.

85. minuta - A jak gra testowany Izraelczyk? Szczerze, to na razie zapomniałem, ze on w ogóle jest na boisku. Trener Skorża cały czas coś pokrzykuję. Widać, że "gra" razem z zespołem.

81. minuta
- Kontratak gospodarzy!!! Manu jednak poślizgnął się i źle podał do Jędrzejczyka.

80. minuta - Szykuję się "hurtowa" zmiana w Legii. Murawę opuszczają: Gol, Wawrzyniak, Komorowski, Radovic. Natomiast na boisku witamy: Astiza, Kiełbowicza, Wolskiego oraz Żyro.

78. minuta - Goście przeprowadzili całkiem ładną akcję środkiem boiska. Cóż z tego, skoro kolejny raz ich napastnik przewraca się z piłką w polu karnym...

75. minuta - Pisałem o tym już wielokrotnie, ale imponująca jest postawa fanów Legii. Wygląda na to, że solidnie przepracowali okres przygotowawczy.

73. minuta - Hubnik "czaruje" obrońców w polu karnym, podaje do Ohajona i... tylko rzut rożny.

72. minuta - Goście już tylko z rzadka atakują bramkę Skaby. Legia jednak też sprawia wrażenie zadowolonej z wynik.

70. minuta - Kolejna zmiana w Legii. Kucharczyk opuszcza plac gry, a jego miejsce na murawie zajmuję Moshe Ohajon. Piłkarz z Izraela jest obecnie testowany przez drużynę ze stolicy. Jeśli zaprezentuje się dobrze przez ostatnie 20 minut, to ma szansę na angaż w Legii.

69. minuta - Gol dośrodkowuje z prawej strony. Pewnie piłkę złapał Rapalis.