Facebook Google+ Twitter

Legia wyrzuciła dwóch napastników!

Michal Gottwald i Piotr Włodarczyk nie zagrają już w Legii. Obaj zostali wyrzuceni z drużyny, jednakże w klubie zostają i mogą trenować, ale tylko indywidualnie.

To jednak nie jedyne kary jakie spotkały graczy "wojskowych ". Do końca sezonu legioniści nie dostaną żadnych premii za wygrane mecze, a jedynie to co mają zapisane w kontraktach. Jeśli Legia obroni tytuł Mistrza Polski, otrzyma 2 mln zł, jeśli zdobędzie wicemistrzostwo milion złotych. Za niższe miejsca zawodnicy Legii nie otrzymają żadnych nagród.

Na razie kary indywidualne spotkały tylko Piotra Włodarczyka i Michala Gottwalda. Nadano już im obu taki sam przydomek ,,specjalista od marnowania stuprocentowych sytuacji". Obaj mogą szukać sobie nowych pracodawców, ale za darmo nie odejdą (mają ważne kontrakty z warszawską Legią; klub pozwala im korzystać z obiektów treningowych).

Resztę zespołu czekają indywidualne rozmowy z działaczami Legii i trenerem Dariuszem Wdowczykiem. Podczas tych rozmów podjęte zostaną dalsze decyzje odnośnie kar dla Mistrzów Polski.

To zamieszanie spowodowane jest oczywiście słabymi wynikami legionistów w obecnym sezonie. Po ostatnim meczu ligowym z Wisłą Płock (Legia wygrała 5:0) wydawało się, że wszystko wraca do normy. Jednakże w tym tygodniu Legia poniosła sensacyjną porażkę, z ostatnim zespołem IV grupy III Ligii Stalą Sanok. Klub uznał ten występ za kompromitację...red. sms
 

 

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.