Facebook Google+ Twitter

Legia z Wisłą zagrają o Superpuchar Polski na Stadionie Narodowym

Znamy harmonogram imprez na Stadionie Narodowym. Jako pierwsi w Warszawie, 11 lutego 2012 roku zagrają piłkarze Legii i Wisły. Obiekt ma zostać oddany do użytku 30 listopada.

Jak twierdzi Rafał Kapler planowany termin oddania stadionu na 30 listopada nie jest zagrożony. / Fot. Przemysław Jahr, Domena publiczna, http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Stadion_Narodowy_w_Warszawie_20110611.jpg&filetimestamp=20110612061711 lutego 2012 roku na Stadionie Narodowym rozegrany zostanie finał o piłkarski Superpuchar Polski. Zmierzy się w nim mistrz kraju i zdobywca Pucharu Polski czyli krakowska Wisła z warszawską Legią. Rafał Kapler, prezes Narodowego Centrum Sportu zaznacza, że spotkanie to będzie dla organizatorów i służb prawdziwym testem.

Jak nieoficjalnie dowiedziało się RMF FM 29 lutego reprezentacja Polski na nowym obiekcie ma się zmierzyć z Portugalią.

Dzień otwarty na Stadionie Narodowym. Zobacz zdjęcia!


Wcześniej miałaby odbyć się inna impreza. Najprawdopodobniej w grudniu wystąpi Paul McCartney. Na wiosnę zaplanowano jeszcze jeden mecz. Jedna ze stołecznych drużyn, miałaby do 8 maja zmierzyć się z zagranicznym zespołem. Potem obiekt przejmie UEFA.

Jak twierdzi Rafał Kapler, planowany termin oddania stadionu 30 listopada nie jest zagrożony. Końca dobiega naprawa schodów kaskadowych. Jak na razie, opóźnienie nie jest duże, ponieważ schody miały być gotowe 15 września. Wykonawca obciążony jest karą - 10 tys. zł za każdy z pierwszych 5 dni zwłoki i po 100 tysięcy za każdą dodatkową dobę.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.