Facebook Google+ Twitter

Legia zaczyna testować zawodników na zgrupowaniu w Hiszpanii

Oficjalna strona Legii poinformowała o tym, że w czasie zgrupowania w Hiszpanii testowany będzie Dino Drpić. Zawodnik Dynama Zagrzeb, będzie starał się przekonać do swoich umiejętności sztab szkoleniowy z Maciejem Skorżą na czele.

Szkoleniowiec po piątkowym treningu mówił, że nie jest pewny sparingpartnerów. Twierdził też, że na testach zjawi się czterech-pięciu piłkarzy. Pierwszy dojechał dzis i nazywa się Dino Drpić. Chorwat ostatnio grał w niemieckim CF Karsluher. Wcześniej przez ponad dziewięć lat reprezentował barwy Dynama Zagrzeb. Spotkał się tam z Ivicą Vrdoljakiem, z którym uciął sobie pogawędkę. Ze swojego rodzimego klubu wyleciał po aferze hazardowej. Wiadomo też, że było to echo jego erotycznej przygody na środku boiska z jego piękną żoną.

Wczoraj zdecydowano również, że zakupiony zostanie Damian Zbozień, lecz wróci on jeszcze na wypożyczenie do Sandecji Nowy Sącz. Pod szatnią Skorża zaskoczył też tym, że na obóz nie leci Kuba Szumski. Z powodu kontuzji nie będzie Macieja Rybusa, wraca za to Dickson Choto, który będzie trenował indywidualnie.

Zmieniono też miejsce zgrupowania. Przeniesiono je do Marabbeli odległej od pierwotnego miejsca zgrupowania o 60 kilometrów. Rywale nadal nie są znani. Dziś legionisci mieli mieć rozruch, lecz boisko przy hotelu było zajęte przez hiszpańską młodzież, a drugie niedoświetlone. Póki co przygotowania "Wojskowych" nie są usłane różami.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: sport Legia ryba


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.