Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23175 miejsce

Legia zamyka trybunę gości. Trwają rozliczenia po meczu z Jagiellonią

Władze Legii Warszawa zamkną trybunę gości na stadionie przy Łazienkowskiej. Decyzja zapadła po niedzielnej burdzie, do której doszło podczas meczu z Jagiellonią Białystok.

 / Fot. By Sofik (Od autora via e-mail (OTRS wysłany)) [CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia CommonsDecyzja o zamknięciu trybuny dla gości będzie obowiązywać do odwołania - podaje Polska Agencja Prasowa. Zapadła po niedzielnych zamieszkach w czasie meczu z Jagiellonią Białystok.

Legia została już ukarana grzywną w wysokości 100 tys. złotych za zaniedbania organizacyjne. Musi też rozegrać mecz na własnym boisku bez udziału kibiców. Komisja Ligi przyznała też Jagiellonii walkowera (3:0). Stadion przy Łazienkowskiej został zamknięty na trzy mecze. Przez pół roku stołeczna zespół i drużyna z Białegostoku mają zakaz organizowania wyjazdów zorganizowanych grup kibiców.

Mecz 24. kolejki ekstraklasy został przerwany po pierwszej połowie. Na trybunę gości wtargnęli kibole Legii. Doszło do bójki. Policja zatrzymała 38 osób. 20 osób otrzymało zakazy stadionowe na 2 lata, ale nadal trwa analiza zapisów monitoringu. Trzech kiboli usłyszało wyrok 8 miesięcy pozbawienia wolności i dwuletniego zakazu stadionowego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.