Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13031 miejsce

Legionista Elton Brandao nie zagra do końca rundy jesiennej!

Zawodnik Legii Warszawa Elton Brandao został zawieszony na trzy spotkania ligowe za oplucie przeciwnika podczas meczu z Widzewem Łódź. Oznacza to, że brazylijskiego napastnika nie zobaczymy już tej jesieni na boisku.

Elton Brandao - utrapienie działaczy Legii? | Fot. AKPA. Komisja Ligi zebrała się dziś w sprawie zajścia, jakie miało miejsce pod koniec ligowej potyczki Widzewa Łódź z Legią Warszawa. Przed oblicze komisji wezwani zostali Brazylijczycy Junior i Elton (obaj Legia) oraz piłkarz Widzewa Jakub Rzeźniczak - najbardziej zamieszani w bójkę na boisku. Zeznania złożyli zarówno piłkarze, jak i przedstawiciele obu klubów. Po ich wysłuchaniu orzeczono, że napastnik "Wojskowych", Elton Brandao zostanie zawieszony za oplucie rywala na najbliższe trzy mecze. Zapadły również postanowienie dotyczące pozostałej dwójki. Juniorowi anulowano czerwoną kartkę, którą został ukarany podczas wyżej wspomnianej szarpaniny. Od kary odstąpiono też w przypadku zawodnika Widzewa - Jakuba Rzeźniczaka.

Najsurowsza i najbardziej sprawiedliwa kara spotkała Eltona i nie powinna być chyba dla nikogo szczególnym zaskoczeniem. Brazylijczyk miał być nową siłą Legii, tymczasem swoją osobą niesie więcej rozczarowań i skandali, aniżeli dobrej gry. Przypomnijmy, że piłkarz zdążył już zasłynąć jazdą samochodem pod wpływem alkoholu, nie wspominając o aferach wewnątrz drużyny związanych z brakiem zaangażowania w treningi i mecze. Czy gwiazda Eltona zgaśnie zanim zdąży rozbłysnąć?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.