Facebook Google+ Twitter

Legitymacje dla autorów Wiadomości24.pl

Kolegium redakcyjne przyznało legitymacje dla tych autorów Wiadomości24.pl, którzy zwrócili się z prośbą o ich wydanie i spełniają kryteria ich otrzymania.

Legitymacje otrzymają:

Marcin Romanowicz
Jarosław Jakubczak
Michał Osienkiewicz
Krzysztof Ostanówko
Janusz Kaliszczak
Maksymilian Szczepaniak

Autorów, którzy nadesłali zgłoszenia, ale nie znaleźli się na tej liście prosimy, by pisali więcej materiałów newsowych. Naszym zdaniem legitymacje są przydatne wtedy, gdy służą dziennikarzom tworzącym materiały o bieżących wydarzeniach, zbierają informacje, kontaktują się z ludźmi, są legitymowani przez służby porządkowe.

Legitymacje kolegium redakcyjne będzie przyznawało raz w miesiącu. Autorzy zainteresowani nimi powinni przysłać zgłoszenie na adres mailowy: t.kowalski@wiadomosci24.pl. Prosimy o dołączenie zdjęcia w dużej rozdzielczości i uzupełnienie danych w profilu autora.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Panie Mariuszu W. Dzięki za wsparcie. Oczywiście że za newsami nie będę biegał (mam tylko widok z okna) jeżeli ktoś zawiezie mnie w interesujące miejsce gdzie mógłbym zrobić zdjęcie, co ja powiem właścicielowi obiektu? Jeżeli powiem że jestem dziennikarzem obywatelskim to mnie wyśmieje. Widać moją niepełnosprawność i bez legitymacji jestem NIKIM, ale już przestałem się łudzić i nie będę na siłę wciskał byle wiadomości żeby zdobywać punkty. Staram się pisać i pokazywać to co jest ważne i to co mogę zrobić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wysłałem dużo wcześniej, zdjęcie i prośbę o legitymacje. Nie wiem czy mam czekać?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Już pod koniec czerwca wysłałem zdjęcie, spełniam też pozostałe warunki i ... cisza. Co jest z tymi legitymacjami? Nie ukrywam, że w pewnych sytuacjach by mi się przydała. Pewnych zadań się nie podejmuje, bo nie mam podpórki w postaci legitymacji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Paolo - ja w takim przypadku sam sobie bym w warunkach domowych wystawił duplikat legitymacji,
a nie zawracal glowy redakcji z wyprodukowaniem nowej (oczywiscie uprzednio informując o tym
fakcie redaktorów) ;]

Btw to opakowanie legitymacji nie wygląda mi nazbyt bezpiecznie dla dokumentu, toteż swoją
legitke zalaminowałem (co doceniłem już w ciągu niecałych 48h od tego zabiegu -kiedy legitymacja
mi wypadła w kałużę/błoto)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z pewnoscia sie przyda, nareszcie nie bede musiał się pół godziny tłumaczyć by mnie gdzieś z kamerą wpuszczono ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pytanie teoretyczne: A jak ktos zgubi legitymację, zostanie skradziona, albo zdjecie przestanie być aktualne, to może poprosić o nową;> ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nareszcie:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przykre, że legitymację otrzymuje ktoś, kto ostatnią publikację miał około miesiąca temu. Ale fakt faktem, po co to komu, nie ma co się o to kłócić. Nie ufają, to nie dają.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Legitymacja powinna być przyznawana obligatoryjnie każdemu, kto o nią poprosi - bez specjalnych wymogów. Kryteria ich przyznawania trącą dyskryminacją i dzielą Autorów na lepszych i gorszych. W tym gronie mogą także znaleźć osoby niepełnosprawne, pozostające w domu, które raczej nie mają możliwości "biegania" za newsem. One też należą do społeczności. Wszyscy są równi, ale są równiejsi. Media to Wy!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo miło jest usłyszeć, że spełniam kryteria. ;)
Nie zawiodę Waszego zaufania.
Pamiętam jak byłem umówiony na spotkanie z Kazikiem, rozmawialiśmy drogą elektroniczną. Czekałem na Kazika w łódzkim klubie, przed koncertem KULTu. Nagle pojawił się Kazik i równie nagle zniknął za kulisami, oczywiście pobiegłem za Nim ale zatrzymała mnie ochrona... Gdybym nie miał legitymacji, nie byłoby spotkania z Kazikiem ani nie miałbym szans porobić takich zdjęć jakie wtedy porobiłem. Gdyby nie ten kawałek plastiku nie zostałbym wpuszczony, mimo, że byłem z Kazikiem umówiony.
Dziękuję jeszcze raz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.