Facebook Google+ Twitter

Legnica. Bieg i Marsz Niepodległości

W piątek, 8 listopada dla uświetnienia obchodów 95. rocznicy Narodowego Święta Niepodległości, legnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w Biegu i Marszu Niepodległości.

Legnica. 8 listopada odbędzie się Bieg i Marsz Niepodległości. Został on przygotowany przez legnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji w celu upamiętnienia 95. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, ale jednocześnie z myślą o promocji aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.
Bieg i Marsz Niepodległości / Fot. Fot. Mariusz WitkowskiMarsz z kijkami Nordic Walking rozegrany zostanie na dystansie 1918 m. Start o godz. 17:00. przed siedzibą OSiR przy ul. Najświętszej Marii Panny 7. Zapisy na marsz w dniu imprezy od godz. 15:30, wpisowe 5 zł, dla każdego pamiątkowy medal.
Bieg rozegrany zostanie na dystansie pięciu i pół kilometra w obrębie staromiejskim Legnicy ze startem i metą przed siedzibą OSiR. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 7 listopada poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.osir.legnica.pl lub w biurze zawodów w dniu imprezy do godz. 17.30. Wpisowe dorośli 20 zł., młodzież do 18 roku życia 5 zł. Zawodnicy i zawodniczki, którzy mają 60 lat i więcej (rocznik 1953 i starsi) nie ponoszą opłaty startowej.
W biegu głównym mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 16 rok życia. Osoby niepełnoletnie zobowiązane są do dostarczenia zgody rodziców z zaznaczeniem inf. o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w biegu
Uczestnicy sklasyfikowani będą w kategoriach wiekowych (dwie kobiet i sześć mężczyzn).
Zwycięzcy, po trzech w kategoriach wiekowych otrzymają nagrody pieniężne (I – 200 zł, II – 150 zł, III – 100zł.).
Każdy kto ukończy legnicki Bieg Niepodległości otrzyma okazjonalny medal wytłoczony przez Mennicę.
Uczestnicy Marszu i Biegu Niepodległości zaproszeni zostaną na gulasz z gęsiny uwarzony według strzeżonej receptury św. Marcina. Zawodnikom i gościom czas umilać będzie kapela Private Dancer.
Źródło; OSIR Legnica

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.