Facebook Google+ Twitter

Legnica. Protest przeciwko wyborczej kpinie (zdjęcia)

Legnica. "Protest przeciwko wyborczej kpinie - żądamy powtórzenia wyborów" - pod takim hasłem 23 listopada protestowali przedstawiciele Ruchu Narodowego i Kongresu Nowej Prawicy przed legnickim Ratuszem.

1 z 14 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fot. Mariusz Witkowski
Fot. Mariusz Witkowski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Panie Robercie - dla świętokrzyskiego chłopa, pewien "rolnik" z Żoliborza to figura równie groteskowa jak baba z brodą, babki agitowane w kruchcie nie zawsze miały dobre ściągi z nazwiskami a i okulary gdzieś psiajuchy wnuczki schowały. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kan żyje w okresie "głębokiego Kiszczaka". Zatracił poczucie czasu i przytomności umysłu.
ZSL już od dawna kombinuję.Opowiadała mi kiedyś pewna osoba będąca w komisji wyborczej jak dorzucali głosy na ZSL. Po przemianowaniu się na PSL, stare nawyki pozostały.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie spisali się mężowie RN , KNP, SLD czyli wszystkich , którzy dziś protestują.
Z drugiej strony nie ma co się dziwić przedsiębiorczości PSL na prowincji. W miasteczkach i większych miejscowościach Urzędy Gmin są jedynym pracodawcą . Gdy zmienia się władza lecą wszystkie głowy od dyrektora po sprzątaczkę. Ale są interesy i znacznie większej wadze ekonomicznej i politycznej. Są to np. majątki ziemskie przejęte po byłych Spółdzielniach Rolniczych i PGR-ach przede wszystkim przez działaczy byłego ZSL-U i PZPR-u.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Robert Kamiński-

Oj, nie spisali się pisowscy mężowie zaufania, nie spisali.
Przecież po to byli w komisjach wyborczych, żeby przeprowadzić "alternatywne liczenie"; co tym razem przeszkodziło w osiągnięciu pełnego zwycięstwa?

Anna Sikora, była posłanka PiS: "W praktyce kontrolowanie wyborów samorządowych będzie rozszerzeniem tego, co robiono 25 maja. – Teraz będzie dużo więcej danych, więc podzieliliśmy kraj na dużo więcej części. Mamy ok. 2700 koordynatorów. Będziemy skrupulatnie liczyć wyniki do sejmików wojewódzkich oraz wyborów burmistrzów i prezydentów miast. W miarę możliwości także do rad powiatów i gmin – wylicza była posłanka PiS."...
... Już raz partia Jarosława Kaczyńskiego zaangażowała do tego zadania 50 tys. osób, ale nie wystarczyło to do udowodnienia rzekomych fałszerstw wyborczych. Po co więc ponownie wydawać nasze pieniądze?"

Całość:
http://natemat.pl/122151,pis-znowu-bedzie-alternatywnie-liczyl-glosy-i-to-pomimo-ze-poprzednia-akcja-nie-wykazala-nieprawidlowosci

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kan weteran walki internetowej. Człowieku zastanów się, czy wiesz co piszesz? Ruch Narodowy i Kaczyński są dla niego jednym i tym samym . Komunistyczna ideologia wyprała wszystkie szare komórki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kaczyński uzna wybory tylko wówczas gdy je wygra i uzyska 110% głosów /przynajmniej 110%/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.