Facebook Google+ Twitter

LEGO WORLDS WE WROCŁAWSKIEJ ALEI BIELANY

1 i 2 kwietnia Aleja Bielany zamieni się w świat LEGO. A to wszystko za sprawą premiery gry wideo LEGO Worlds. W specjalnie stworzonej strefie gracze będą mieli okazję wziąć udział w turnieju na PlayStation 4 i powalczyć o nagrody.

 / Fot. materiały organizatoraLEGO Worlds to galaktyka światów, które złożone są w całości z klocków LEGO. 1 i 2 kwietnia goście Alei będą mieli okazję przenieść się do tego magicznego świata i, oprócz udziału w rozgrywkach, wcielić się w bohaterów ulubionych gier video z serii LEGO. W centrum staną dwie strefy dla graczy. W pierwszej z nich znajdzie się ściana turniejowa z 70 calowym telewizorem. To tutaj rozpoczną się eliminacje. Każde dziecko będzie miało do dyspozycji 5 minut na jednoosobową rozgrywkę i zdobycie jak największej liczby punktów. Aby dostać się do ścisłego finału, mali gracze będą musieli przejść eliminacje odbywające się na dwuosobowych stanowiskach do gier. Codziennie przeprowadzonych zostanie minimum 5 finałów, a po każdym z nich nastąpi ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród wszystkim finalistom.

W drugiej strefie pojawią się kolejne dwuosobowe stanowiska, na których będzie można znaleźć większość gier video LEGO, które ukazały się do tej pory. Będą to m.in. LEGO Harry Potter Collection, LEGO Batman 3: Poza Gotham, LEGO Przygoda, LEGO Park Jurajski, LEGO Marvel’s Avengers czy LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy. Przez cały weekend dzieci będą próbowały ustanowić jak najlepszy wynik miasta. Na zakończenie wydarzenia wręczone zostaną nagrody za najlepsze trzy wyniki weekendu. Łącznie w Alei Bielany pojawi się 17 konsoli SONY PLAYSTATION 4 i 17 monitorów. Dzięki tak dużej liczbie sprzętu w rozgrywkach jednocześnie będzie mogło wziąć udział 33 młodych graczy. Dodatkową atrakcją, przede wszystkim dla dzieci oczekujących na swoją kolej, będzie malowanie twarzy w motywy z gier, budowanie z klocków LEGO, kolorowanki i wiele innych atrakcji.

Rozgrywki LEGO Worlds odbywać się będą w Alei Bielany zarówno w sobotę jak i w niedzielę (1 i 2 kwietnia) od godziny 11 do 19. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Więcej informacji znajduje się na stronie WWW

Eksploruj. Odkrywaj. Twórz. W LEGO Worlds wszystko jest możliwe!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.