Facebook Google+ Twitter

Lekki popłoch w warszawskim metrze. Zamknięte stacje, pociągi na jednym torze

Nie wszyscy pasażerowie warszawskiego metra uwierzyli w oficjalny komunikat o "technicznych przyczynach" sobotnich zmian w kursowaniu podziemnej kolejki. Jedni podejrzewali wypadek, inni - zamach.

 / Fot. Łukasz Brzezicki- O godzinie 11.50 zamknięta została stacja metra Wilanowska - poinformował nas Łukasz Brzezicki. I przytoczył oficjalny komunikat, jaki słyszeli pasażerowie: "Z przyczyn technicznych pociągi będą kursowały wahadłowo na kierunku Ratusz Arsenał - Pole Mokotowskie". - Pasażerowie mówią jednak, że słyszeli o jakimś wypadku. Pociągi kursują z przerwami, pomiędzy stacjami maszynista czeka na nowe instrukcje i podaje pasażerom do której stacji dojeżdża pociąg i rusza po kilku minutach - dodaje Łukasz.

Co się stało w warszawskim metrze? Przeczytaj
Zobacz też: Zmiany w weekendowym kursowaniu metraWiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Na stacji Centrum kobieta wpadła pod pociąg - http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,wypadek-w-metrze-kobieta-wpadla-pod-pociag,269462.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.