Facebook Google+ Twitter

Lekkie kamery z obsługą AVCHD

Panasonic prezentuje dwie kamery HD, które mimo niewielkiej wagi obsługują zapis w standardzie AVCHD.

Zdjęcie z oficjalnej informacji prasowej Panasonic: http://panasonic.pl/serwis_prasowy.php?kat_id=&news=471 / Fot. Panasonic PolskaModele HDC-SD10 i HDC-TM10 potrafią zarejestrować obraz filmowy w rozdzielczości 1080 x 1080i. Nie jest to pełne HD (1080i oznacza obraz z przeplotem, a nie skanowaniem progresywnym, 1080p, stanowiącym pełen standard Full HD), ale i tak robi wrażenie przy wadze urządzeń nie przekraczającej 300 gramów.

Kamery będą do kupienia w Polsce na przełomie czerwca i lipca. Sugerowana cena producenta to około 2830 złotych. Za taką kwotę dostaniemy obsługę kart pamięci SDHC, a także 8 GB pamięci wewnętrznej (w modelu TM10).

Zdjęcie z oficjalnej informacji prasowej Panasonic: http://panasonic.pl/serwis_prasowy.php?kat_id=&news=471 / Fot. Panasonic PolskaObydwie kamery oferują też:

- zbliżenie optyczne 16x
- systemy stabilizacji obrazu,
- funkcję robienia zdjęć (rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli) także z nagranego już materiału oraz podczas jego rejestracji,
- złącza HDMI (mini), USB, AV i component.

Więcej podobnych wpisów przeczytacie na blogu HDTVmania.pl.

Zdjęcie z oficjalnej informacji prasowej Panasonic: http://panasonic.pl/serwis_prasowy.php?kat_id=&news=471 / Fot. Panasonic PolskaZdjęcie z oficjalnej informacji prasowej Panasonic: http://panasonic.pl/serwis_prasowy.php?kat_id=&news=471 / Fot. Panasonic Polska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.