Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

32130 miejsce

Lekkoatletyka. Anita Włodarczyk przenosi sie do Warszawy!

Mistrzyni i rekordzistka świata w rzucie młotem Anita Włodarczyk opuszcza stolice Wielkopolski i z poznańskiego AZS/AWF przenosi się do warszawskiej Skry. Dla Poznania to niebywała strata, bowiem traci murowaną kandydatkę do medalu olimpijskiego.

Anita Włodarczyk. / Fot. http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Anita_W%C5%82odarczyk_Berlin_2009.JPGNa dwa lata przed Igrzyskami Olimpijskimi w Londynie Wielkopolska traci kandydatkę do złotego medalu. Włodarczyk opuszcza Poznań, ponieważ umowa jej wypożyczenia z macierzystego Kadeta Rawicz do AZS AWF Poznań zakończyła się i zawodniczka była zmuszona wrócić do Rawicza.

Problem w tym, że trener polskiej zawodniczki Krzysztof Kaliszewski jest z Warszawy, gdzie pracuje w Skrze. Najlepszym rozwiązaniem jest przeniesienie się Włodarczyk do warszawskiego klubu  / Fot. Stach Leszczyński /PAPzamiast jeżdżenie pomiędzy stolicą a Rawiczem.

Zastanawia fakt, dlaczego nikt z poznańskich działaczy nie próbował zatrzymać rekordzistki świata. Dlaczego stolica Wielkopolski traci reprezentantkę, która stała się już swego rodzaju wizytówką Poznania na arenie międzynarodowej.


Źródło: http://www.sport.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.