LE:Legia Warszawa-Rapid Bukareszt 3:1.Kuciak i Radović dają awans

Legia Warszawa, po niezwykłej drugiej połowie, czerwonych kartkach dla obu drużyn, dwóch golach Radovicia i trafieniu w ostatniej akcji meczu Kucharzczyka, wygrała z Rapidem Bukareszt 3:1! PSV Eindhoven zremisowało 3:3 z Hapoelem i to klub z Warszawy zagra w fazie pucharowej Ligi Europy!

Legia Warszawa - Rapid Bukareszt 3:1
(Radović 54', 68', Kucharczyk 94' - Teixeira 65')

Sędzia: Stefan Johannesson (Szwecja)

Skład Legii:
12. Dusan Kuciak - 2. Artur Jędrzejczyk Ż, 17. Marcin Komorowski, 6. Michał Żewłakow, 14. Jakub Wawrzyniak - 31. Maciej Rybus (86' Rybus), 21. Ivica Vrdoljak Ż, 16. Ariel Borysiuk, 32. Miroslav Radović (92' Wolski), 33. Michał Żyro (63' Gol Ż CZ) - 28. Danijel Ljuboja

Ławka: 84. Wojciech Skaba, 5. Janusz Gol, 15. Inaki Astiz, 18. Michał Kucharczyk, 25. Jakub Rzeźniczak, 27. Rafał Wolski, 34. Moshe Ohayon

Skład Rapidu:
90. Virgil Draghia - 2. Rui Duarte Ż, 4. Marcos Antonio, 16. Ovidiu Burca, 19. Vladimir Bozovic Ż - 21. Sabrin Sburlea (54' S. Grigorie), 5. Dan Alexa Ż CZ, 7. Ciprian Daec, 10. Ovidiu Herea (73' Pancu), 80. Filipe Teixeira - 9. Cassio (29' N. Grigorie Ż)

Ławka: 89. Catalin Straton, 3. Ezequias, 8. Nicolae Grigore, 11. Daniel Pancu, 15. Cristian Oros, 20. Stefan Grigorie, 32. Iulian Apostol

Relacja:

PSV utrzymało wynik remisowy 3:3 z Hapoelem! Legia zagra w fazie pucharowej Ligi Europy! Brawo Legio!

90' GOL GOL GOL dla Legii!!! Idealne podanie Wolskiego i Kucharczyk strzela bramkę! KONIEC MECZU!

90' Boisko opuszcza... MILOO RADOVIĆ! Żegna go owacja na stojąco. W jego miejsce Wolski.

90' Sędzia dolicza trzy minuty!

88' PSV wyrównało!!! Hapoel na razie remisuje 3:3 i to Legia jest w kolejnej rundzie! Jeszcze kilka minut...

86' Na razie Legia nie ryzykuje i tylko oddala piłkę od własnej bramki. Boisko opuszcza Rybus, a w jego miejsce Kucharczyk.

83' Żółta kartka dla Duarte za faul taktyczny na Radoviciu. Tymczasem Hapoel gra z PSV w 10! Niestety ciągle prowadzi...

81' Janusz Gol otrzymuje drugą żółtą kartkę! Obie drużyny w dziesiątkę!

80' Świetny drybling na lewym skrzydle Wawrzyniaka, który wywalczył rzut rożny. Tak jak poprzednio - piłka nie trafia do siatki.

78' Rzut rożny dla Legii po nieudanym dryblingu Ljuboji. Znowu Rapid wybija.

76' Tymczasem w Holandii... 3:2 dla Hapoelu. Do boju PSV!

74' Rzut rożny dla Legii ale bez efektu - za krótko.

70' Przy okazji żółta kartką dla Janusza Gola.

69' Rybus uderzył z ostrego kąta, bramkarz Rapidu odbił piłkę przed siebie, a Radović wyprzedził obrońcę i znowu trafił do pustej bramki. 2:1!

69' GOOOOOOOOOOOL dla Legii!!! Znowu Radović!

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.